TRZEBIATÓW MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 239 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Apartament , wysoki standard , 9 km od morza

Mieszkanie na sprzedaż - Trzebiatów, Jaromin, ul. Jaromin

oferta była przeglądana 72 razy

239 000 PLN notatnik

cena za m2 7 967 PLN

  • ZDJĘCIA
Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (1)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (2)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (3)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (4)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (5)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (6)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (7)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (8)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (9)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (10)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (11)Apartament , wysoki standard , 9 km od morza (12)
Marcin Ficek
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

tel.: 608674542
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PAT21273
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
30, 00 m²
Piętro
2
Ilość pięter
2
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1950
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
7 966, 67 PLN
Cena cena w innych walutach
239 000, 00 PLN
wyposażenie
Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Nieruchomość dostępna od
20.03.2025
Czynsz administracyjny
188, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po kapitalnym remoncie z wydzieloną sypialnią - 30m2 powierzchni.


Mieszkanie na obrzeżach miasta Trzebiatów na osiedlu Jaromin z bezpośrednim dostępem do pięknego lasu . Najbliższa miejscowość nadmorska Mrzeżyno. Mieszkanie wykończone z pomocą projektanta wysokiej jakości materiałami. Idealnie nadaje się zarówno dla singla, jak i pary.


Główne atuty mieszkania:
- Po kapitalnym remoncie – wszystko nowe!
- Wydzielona sypialnia – zapewniająca komfort i prywatność.
- Zabudowane szafy – funkcjonalne rozwiązania do przechowywania.
- Nowe instalacje- prąd ,woda, kanalizacja , gaz.

-Sufity podwieszone na wysokość 265 cm , ocieplone wełną mineralną .
- Stylowe wykończenie – zastosowane wysokiej klasy klasy materiałów .

-Bardzo dobrze naslonecznione .

-Niskie koszta utrzymania .Budynek wyjątkowo dobrze jest ocieplony .

Ogrzewanie gazowe
Piwnica 6m2
Koszt czynszu 188 zl

Miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku . Budynek w którym znajduję się mieszkanie z nową elewacją, klatką po remoncie. W pobliżu znajdują się sklepy - Biedronka, Netto, przystanek autobusowy, apteka, bank, szkoła i przedszkole.





Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marcin Ficek
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

608674 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
POLICE
235 000 PLN 32 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ POLICE,
TYLKO NA ZAMIANĘ na małe mieszkanie 2 pokojowe (około 35 m2), do 2 piętra, najchętniej na ulicy Wróblewskiego lub Piłsudskiego w Policach. Kawalerka położona na 8 piętrze ocieplonego budynku ośmiopiętrowego. Na powierzchnię 32,29 m2 składa się: pokój, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. W pokoju i przedpokoju na podłogach położone są panele, ściany wytapetowane. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach pasek glazury oraz tapeta. Łazienka z wc w nowoczesnej glazurze i terakocie. W przedpokoju duża wnęka na garderobę. Dla mieszkania przydzielona jest piwnica Okna PCV Czynsz do SM Odra (w tym zaliczki na ogrzewanie rozliczane ryczałtowo) wynosi ok 350 zł/miesiąc. W klatce nowa, cicha winda. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe. Nie masz gotówki na zakup tej nieruchomości ? To nie problem, nasz doradca finansowy uzyska dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną , i współpracę z doradcami bankowymi .Pomagamy w negocjacjach oraz uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Zapraszam na prezentacje. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
235 000 PLN
1 32,29 m2 8/8 Zobacz ofertę