POLICE MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 235 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie, 1 pok., 32 m2, Police

Mieszkanie na sprzedaż - Police, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

oferta była przeglądana 60 razy

235 000 PLN notatnik

cena za m2 7 278 PLN

  • ZDJĘCIA
Elżbieta Cichocka
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 10321

tel.: 666 860 180
email: elzbieta.cichocka@hacjenda.com
informacje ogólne
Symbol
HAC22282
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
32, 29 m²
Piętro
8
Ilość pięter [wliczając parter]
8
Standard
DOBRY
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1970
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Cena za m2
7 277, 79 PLN
Cena cena w innych walutach
235 000, 00 PLN
wyposażenie
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
Z OKNEM
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
350, 00 PLN
Opis oferty
TYLKO NA ZAMIANĘ na małe mieszkanie 2 pokojowe (około 35 m2), do 2 piętra, najchętniej na ulicy Wróblewskiego lub Piłsudskiego w Policach.

Kawalerka położona na 8 piętrze ocieplonego budynku ośmiopiętrowego.

Na powierzchnię 32,29 m2 składa się: pokój, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc.
W pokoju i przedpokoju na podłogach położone są panele, ściany wytapetowane.
W kuchni na podłodze terakota, na ścianach pasek glazury oraz tapeta.
Łazienka z wc w nowoczesnej glazurze i terakocie.
W przedpokoju duża wnęka na garderobę.

Dla mieszkania przydzielona jest piwnica

Okna PCV

Czynsz do SM Odra (w tym zaliczki na ogrzewanie rozliczane ryczałtowo) wynosi ok 350 zł/miesiąc.

W klatce nowa, cicha winda.

W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe.


Nie masz gotówki na zakup tej nieruchomości ? To nie problem, nasz doradca finansowy uzyska dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie.
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną , i współpracę z doradcami bankowymi .Pomagamy w negocjacjach oraz uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości


Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.







Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Elżbieta Cichocka
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 10321

666 860 (pokaż)
elzbieta.cichocka@hacjenda.com

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
STARGARD, LOTNISKO
240 000 PLN 32 m2
Stargard- sprzedam kawalerkę po remoncie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ STARGARD, LOTNISKO
W ofercie sprzedaż kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego przy ul. Stefana Drzewieckiego na Os. Lotnisko. Kawalerka częściowo umeblowana o powierzchni 31,80m2 jest świeżo po remoncie i gotowa do zamieszkania. W skład kawalerki wchodzą: - sypialnia - umeblowana kuchnia z AGD - łazienka z pełnym wyposażeniem - przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek w którym znajduje się mieszkanie jest usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy Stargardu, dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Skąpane w bujnej zieleni Osiedle Lotnisko z całą infrastrukturą jak sklepy, plac zabaw i boisko sportowe daje możliwość spędzenia czasu po pracy z dala od zgiełku miasta. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu i na prezentację. Cena do niewielkiej negocjacji. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
240 000 PLN
1 32 m2 1/1 Zobacz ofertę
notatnik
Stepnica, Centrum
240 000 PLN 39 m2
Stepnica -bezczynszowe 2 pokoje z garażem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Stepnica, Centrum
Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja pod wynajem-bardzo niskie koszty utrzymania ! W miejscowości cała infrastruktura, sklepy, szkoła, przedszkole, jezioro z bardzo ładnie zagospodarowaną plażą. Lokal mieszkalny zlokalizowany w bloku na wysokim parterze w miejscowości Stepnica o łącznej powierzchni użytkowej 39.20 m2., składający się z: dwóch pokoi; dużej kuchni; przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie do odświeżenia, ogrzewanie C.O własne-(gaz). Atuty: do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż murowany. Wokół tereny zielone. Polecam i zapraszam na prezentację.Elwira Mateja 530 077 635. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
240 000 PLN
2 39 m2 1 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję