Choszczno DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 700 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Sulino - Dom nad jeziorem

Dom na sprzedaż - Choszczno, ul. Sulino

oferta była przeglądana 9 razy

1 700 000 PLN notatnik

cena za m2 9 659 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Katarzyna Słomka
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 884 881 231
email: ks@mikulski-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
13320/MKN/DS-278005
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
176, 00 m²
Powierzchnia działki
5 000, 00 m²
Rok budowy
2022
Ilość pięter [wliczając parter]
2
Standard
IDEALNY, PODWYŻSZONY
Materiał ścian
SZKIELETOWA
Cena cena w innych walutach
1 700 000, 00 PLN
wyposażenie
Telewizor
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
2
Balkon
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Opis oferty
Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu z bezpośrednim dostępem do jeziora w Sulinie z dużą działką. Dom ten został zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością o detale, oferując komfort i przestrzeń dla całej rodziny w otoczeniu pięknej natury.

Budynek parterowy z poddaszem użytkowym z 2022 roku o powierzchni 176 m2, na którą składają się:
Parter:
salon z kominkiem i dużymi oknami z wyjściem na zadaszony taras, w pełni wyposażona jasna kuchnia oraz jadalnia o łącznej powierzchni ponad 50 m2
pomieszczenie gospodarcze
łazienka z WC, prysznicem i oknem
pokój o powierzchni 14 m2
wiatrołap
Poddasze użytkowe:
3 pokoje o powierzchniach 13,5 m2, 17,6 m2 i 25,6 m2 (z dwóch pokoi wyjście na balkony)
łazienka z WC, prysznicem i oknem
komunikacja
Cechy nieruchomości:
Szkieletowa konstrukcja budynku
Przestronny salon z dużymi panoramicznymi oknami prowadzącymi na taras i ogród
Otwarta kuchnia
Kominek w salonie
Taras i dwa balkony
Na parterze ogrzewanie podłogowe
Duża działka - 5000 m2
Bezpośredni dostęp do jeziora (kładka i plaża)
Pozwolenie na wybudowanie dodatkowego budynku na działce
Spokojna i cicha okolica - NATURA 2000

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Sulino oddalonej o 5 km od Choszczna w otoczeniu lasów i jezior. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i prywatność.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. To idealne miejsce do spełnienia marzeń o komfortowym życiu w otoczeniu pięknej natury.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
biuro@mikulski-nieruchomosci.pl
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Katarzyna Słomka
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

884 881 2 (pokaż)
ks@mikulski-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, PODJUCHY
1 690 000 PLN 360 m2
Duży dom w Podjuchach-SMART HOME
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PODJUCHY
Na sprzedaż dom wolnostojący z funkcją inteligentnego domu zlokalizowany w Podjuchach. Budynek został wybudowany w 1985 roku, natomiast w 2018 przeszedł kapitalny remont. Wymieniona została również instalacja elektryczna i zamontowany monitoring. Na działce o wielkości 570m2 znajduje się garaż jednostanowiskowy wolnostojący. W skład nieruchomości o powierzchni 360m2 wchodzi: *Parter: - wiatrołap (4 m2), - pokój (21 m2), - przedpokój (12,5 m2) - kuchnia (13 m2), - pokój (17,5 m2), - łazienka (9,5 m2), - pomieszczenie gospodarcze (6 m2), - pomieszczenie gospodarcze (3,5 m2), - kotłownia (13 m2), *1 piętro: - wiatrołap (7m2), - łazienka (4 m2), - pokój z kominkiem (22 m2), -kuchnia (12 m2), - duży salon z jadalnią (42 m2), - pokój (13 m2), * 2 piętro: - łazienka (10 m2), - pomieszczenie gospodarcze (2,5 m2), - pralnia (11,5 m2), - garderoba (13 m2), - pokój (13 m2), - pokój (18,5 m2), - pokój (22 m2), * strych: - pokój (24 m2), - pokój (36 m2). Nieruchomość objęta jest systemem zdalnego sterowania m.in elektryką i ogrzewaniem. W całym domu ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo w kuchni, pralni i łazienkach zamontowane grzejniki. Parter domu dotychczas stanowił miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. W chwili obecnej to piętro jest przeznaczone do remontu. (Możliwość zrobienia niezależnego mieszkania). Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej okolicy jeziora Szmaragdowego i Puszczy Bukowej. Dodatkowym atutem tego miejsca jest bliskość przedszkola, szkoły, sklepów co jest dużym plusem dla rodzin z dziećmi. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 690 000 PLN
10 360 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, OSÓW
1 700 000 PLN 240 m2
Dom z potencjałem na sprzedaż Osów!
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokalizacja: Szczecin, Osów Powierzchnia domu: 240 m2 Powierzchnia ogrodu: 650 m2 Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalne Łazienki: dwie wyremontowane Kuchnia: Osobna Ogrzewanie: Nowy piec gazowy (zainstalowany 2 lata temu) Parking: Miejsce na samochód przy domu. Dom jest idealną propozycją dla osób, które chcą dostosować wnętrze do własnych potrzeb i gustu. Parter stanowi otwartą przestrzeń do indywidualnej aranżacji, co daje duże możliwości projektowe. Atuty nieruchomości: Duża powierzchnia użytkowa Przestronny ogród, idealny do wypoczynku i rekreacji Nowy piec gazowy zapewniający efektywne ogrzewanie Bliskość zieleni, spokojna i malownicza okolica. W sąsiedztwie stajnia koni, szkoła oraz tereny idealne do jazdy na rowerze. Dom wymaga remontu i odświeżenia, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnych preferencji. Lokalizacja sprzyja aktywnemu trybowi życia, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. Cena do negocjacji. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
1 700 000 PLN
3 240 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
1 699 000 PLN 142 m2
DOM W MIERZYNIE Z BASENEM
DOM NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
WYJĄTKOWA OFERTA! Specyfikacja nieruchomości: Powierzchnia domu: 142 m2 Powierzchnia działki: 502 m2 Liczba pokoi: 4 Wyposażenie: widoczne na zdjęciach, umeblowane, wyposażone w sprzęty RTV i AGD Dodatkowe udogodnienia: OGRZEWANY BASEN O ŚREDNICY 5,5 METRA, taras, garaż w bryle budynku, balkon, automatyczne rolety w oknach Lokalizacja: Spokojna lecz dobrze skomunikowana okolica Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom o powierzchni 142 m2 Z BASENEM, TARASEM, BALKONEM i ALTANKĄ, położony na działce mierzącej 502m2 w prestiżowej i spokojnej okolicy w Mierzynie, idealny dla rodzin poszukujących harmonii, wygody i prywatności. Dom zbudowany w 2000 roku z solidnej cegły, z dachem pokrytym dachówką, stanowi świetne połączenie nowoczesności i trwałości. W cenie jest kompletne umeblowanie, zabudowa kuchenna, sprzęty RTV i AGD, w tym telewizory czy ekspres do kawy (CAŁE WYPOSAŻENIE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH). Dom gotowy do zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji. Wykończone i wygodne wnętrza, przestronny salon, nowoczesna kuchnia, 2 sypialnie zapewnią wygodę nawet dla większej rodziny. Garderoba z możliwością przerobienia na trzecią sypialnię, osobna toaleta na parterze oraz łazienka z prysznicem i wanną. Taki układ pomieszczeń w tym DWUKONDYGNACYJNYM domu zapewnia komfort, wygodę oraz równolegle zapewnia możliwości aranżacyjne według potrzeb mimo całego wyposażenia. Dom ogrodzony jest drewnianym płotem oraz tują co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, wjazd do posiadłości wiedzie przez bramę automatyczną. Podjazd z drogi asfaltowej bezpośrednio na teren działki wyłożonej kostką w kolorystyce i estetyce domu jest atrakcyjny dla oka, tą samą kostką wyłożone są ścieżki wokół domu prowadzące do tarasu, ogrodu i altanki. W bryle domu usytuowany jest garaż otwierany automatycznie, garaż jednostanowiskowy z przejściem bezpośrednim do domu oraz pomieszczenia gospodarczego. W przypadku większej ilości samochodów istnieje możliwość parkowania ich na podjeździe oraz bezpośrednio na ulicy. Okolica jest spokojna, większość sąsiedztwa to rodziny z dziećmi, jest to prestiżowa okolica z domami jednorodzinnymi, z ograniczeniami prędkości i progami co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo potomstwu. W niedalekiej okolicy znajdują się sklepy (NETTO), basen, bardzo dobra pizza neapolitańska, sushi najwyższej jakości czy stacja paliw z nieporównywalnie niskimi cenami (benzyna około 5.80zł/litr wrzesień 2024r.) Lokalizacja domu zapewnia ciszę i spokój od miejskiego zgiełku, jednocześnie dając możliwość szybkiej komunikacji z centrum szczecina. Samochodem na podróż należy przeznaczyć około 15 minut do centrum, natomiast komunikacją miejską jest to około pół godziny do ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 200 metrów od domu. Jeśli marzysz o przestronnym, luksusowym domu z basenem, zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji. To miejsce, które oferuje spokój i wygodę w otoczeniu natury, a jednocześnie pełen dostęp do miejskich udogodnień. SKUP MIESZKAŃ - DOMY -DZIAŁKI - LOKALE ZA GOTÓWKĘ ! TEL 511 260 740 K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 16 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI ! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 699 000 PLN
4 142 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję