PYRZYCE DOM SPRZEDAŻ za cenę 769 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Pyrzyce, bliźniak w cichej i spokojnej okolicy.

Dom na sprzedaż - Pyrzyce

oferta była przeglądana 140 razy

769 000 PLN notatnik

cena za m2 4 817 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Paweł Buganik
(Galeria Nieruchomości)

tel.: +48 510 046 440
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
GAL21327
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
159, 64 m²
Powierzchnia użytkowa
106, 43 m²
Powierzchnia działki
470, 00 m²
Rok budowy
1980
Ilość pięter
2
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
PAPA
Cena za m2
4 817, 09 PLN
Cena cena w innych walutach
769 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Wyjątkowy dom bliźniaczy w sercu Pyrzyc – Twoje idealne miejsce na przyszłość!
Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu z duszą, położonym w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta oferta jest dla Ciebie!
Kluczowe cechy nieruchomości:
  • Przestronność i funkcjonalność: Dom o powierzchni użytkowej 106,43 m² oferuje przemyślany układ pomieszczeń, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i wygody.
  • Urok lat 80-tych: Solidna konstrukcja z tego okresu gwarantuje trwałość i niezawodność. Charakterystyczne dla tamtych lat przestronne wnętrza i duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń.
  • Malownicza działka: Na prostokątnej działce o powierzchni 470 m² znajduje się urokliwy ogród z ozdobną studnią i altaną – idealne miejsce na rodzinne spotkania i relaks na świeżym powietrzu.
  • Dodatkowe udogodnienia: Budynek gospodarczy z garażem i strychem zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania lub realizacji pasji majsterkowicza.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
  • Przestronny salon z południową ekspozycją, otwarty na gabinet lub jadalnię – idealne miejsce na rodzinne spotkania.
  • Funkcjonalna kuchnia od strony północnej, zapewniająca komfort pracy.
  • Łazienka i przedpokój.
Piętro:
  • Duży pokój, 
  • Przytulna sypialnia.
  • Dodatkowa kuchnia z możliwością przekształcenia w kolejną sypialnię.
  • Łazienka i przedpokój.
Piwnica:
  • Cztery pomieszczenia, w tym praktyczna kuchnia letnia – idealna na przetwory.
Atrakcyjna lokalizacja:
Dom położony jest w cichym osiedlu domów jednorodzinnych, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Jednocześnie bliskość centrum Pyrzyc zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskich. W pobliżu znajdują się:
  • Edukacja: Szkoła podstawowa – doskonała dla rodzin z dziećmi.
  • Opieka zdrowotna: Szpital – zapewnia szybki dostęp do opieki medycznej.
  • Rekreacja: Malowniczy park miejski – idealny na spacery i aktywny wypoczynek.
  • Restauracje – miejsca, gdzie można delektować się wyśmienitą kuchnią.

Stan techniczny:
Dom jest zadbany, jednak przyszły właściciel może go zmodernizować według własnych upodobań, co pozwoli na stworzenie wymarzonej przestrzeni życiowej. Wnętrza są w dobrym stanie, gotowe do zamieszkania.

Dlaczego warto?
Ten dom to połączenie solidnej konstrukcji z lat 80-tych z możliwością dostosowania wnętrz do współczesnych standardów. Przestronne pomieszczenia, urokliwy ogród oraz atrakcyjna lokalizacja czynią go idealnym miejscem dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju.
Nie zwlekaj!  Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację!




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Paweł Buganik
(Galeria Nieruchomości)

+48 510 046 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOŁUJE
775 000 PLN 122 m2
Dom wolnostojący, do wykończenia, Dołuje
DOM NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Na sprzedaż wolnostojący dom do wykończenia - stan surowy zamknięty. Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy. Wokół same nowe domy, do lasu 500 m, do urokliwego miejsca "ptasi zakątek" 250 m. Sąsiednia ulica z lampami ulicznymi. - od niej tylko 50 m do wejścia. Dobry dojazd do Szczecina. W skład domu wchodzą : PARTER : - salon z jadalnią - 27,00 m2, - pokój - 9,96 m2, - kuchnia - 8,20m2, - spiżarnia - 1,80 m2, - łazienka - 3,48 m2, - pom. gospodarcze - 4,60m2, - wiatrołap - 4,00 m2, ---------------------- razem 58,94 m2 PIĘTRO : - pokój - 14,7/12,3 m2, - pokój - 13,30/10,80 m2, - pokój - 12,70/11,00 m2, - łazienka - 9,43/8,15 m2, - pom. gosp. 5,30/4,10 m2, - hall 6,80 m2, ------------------------ razem 62,29/53,15 m2. W domu zamontowane są okna pcv trzyszybowe, drzwi wejściowe z szybą "wenecką". Salon z wyjściem na ogród od strony pd - zach. W salonie przygotowane podłączenie do kominka. Elewacja ocieplona styropianem gr. 20 cm + puc w kolorze białym. Dom zbudowany z jakościowo bardzo dobrej cegły Porotherm, ścianki działowe gr 11,5 a ściany nośne gr 25cm. Działka uzbrojona : prąd, woda i kanalizacja - przyłącza na działce z sieci miejskiej, gaz w drodze przy działce. Wody opadowe z dachu odprowadzone rurami do zbiornika na deszczówka na terenie działki. Dla terenu obowiązuje MPZP - można postawić garaż wolnostojący. Na obecnym etapie budowy można dokonać własnej aranżacji przestrzeni i wykończenia domu - obecnie poddasze bez ścianek działowych. W budynku rozciągnięta instalacja elektryczna. W projekcie ogrzewanie pompą ciepła, ale można podłączyć gaz. Drogi dojazdowe są gminne. Właściciel może na życzenie kupującego dokończyć budowę - warunki i zakres prac do uzgodnienia. Cena do negocjacji, Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
775 000 PLN
5 122,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
STARGARD
769 968 PLN 132 m2
Szeregowiec/132m2/garaż/ogrzew.miejskie. ▶ S4_1A
DOM NA SPRZEDAŻ STARGARD,
Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO JUŻ KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY OSIEDLA PRZY ULICY NADBRZEŻNEJ! JUŻ PIERWSI MIESZKAŃCY CIESZĄ SIĘ SWOIM WYMARZONYM DOMEM. BEZ PODATKU PCC 2% BEZ PROWIZJI DO BIURA KUPUJESZ W CENIE DEWELOPERA! Z naszym biurem masz GWARANCJĘ: bezpiecznego procesu sprzedaży w oparciu o ust. deweloperską i Fundusz Gwarancyjny kompleksowej obsługi transakcji na najwyższym poziomie bezpłatnej i fachowej usługi w zakresie finansowania zakupu nieruchomości, profesjonalnego wsparcia naszych licencjonowanych agentów OFERTA Szeregowiec S4 Segment skrajny 1A Dom o powierzchni użytkowej 132,07 mkw Działka 267 mkw Układ pomieszczeń: PARTER: wiatrołap kuchnia salon WC garaż pom. techniczne PODDASZE: korytarz sypialnia łazienka sypialnia sypialnia NAJWAŻNIEJSZE ATUTY ogrzewanie podłogowe w całym budynku, instalacje elektryczna i wodno-kanalizacyjna zakończone są wysokiej jakości materiałami, okna trzyszybowe, brama garażowa sterowana pilotem, dojście do budynku i wjazd do garażu wykonane są z kostki brukowej ogród został otoczony płotem systemowym woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej kanalizacja miejska LOKALIZACJA Kameralne osiedle w zabudowie wielorodzinnych bloków oraz domów szeregowych znajdujące się na granicy Starego Miasta a ścisłym centrum Stargardu. W POBLIŻU INWESTYCJI PARK ZAMKOWY - 370 m PRZYSTANEK KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ - 650 m PARK BOLESŁAWA CHROBREGO - 740 m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 - 800 m PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 - 860 m STARE MIASTO - 1000 m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 - 1040 m Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępności i warunkach zakupu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
769 968 PLN
4 132,07 m2 Zobacz ofertę