Kołobrzeg MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 320 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Grzybowo - apartament w cichej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg, Grzybowo

oferta była przeglądana 33 razy

320 000 PLN notatnik

cena za m2 14 545 PLN

  • ZDJĘCIA
Katarzyna Demidziuk
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 604 972 229
email: kd@mikulski-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
14605/MKN/MS-279135
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
1
Powierzchnia całkowita
22, 00 m²
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Rok budowy
1999
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Ogródek
Cena cena w innych walutach
320 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Internet
Telewizor
informacje dodatkowe
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Opis oferty
Nieduży apartament w Grzybowie z własnym miejscem postojowym.
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest położenie na parterze oraz bezpośrednie wyjście na przestronny trawnik. Apartament może służyć do wypoczynku właścicielskiego ale jest także gotowym biznesem, który można prowadzić całorocznie. Niewielki czynsz to kolejna zaleta użytkowania. Budynek leży w bliskiej odległości od morza- zaledwie 700 m a także niedaleko stąd do centrum. Można skorzystać z wyżywienia w restauracji na miejscu. Goście chwalą obiekt za czystość i miłą obsługę. Do nieruchomości przynależy przypisane miejsce parkingowe.
Serdecznie zapraszamy na prezentację:
Katarzyna Demidziuk, tel. 604972229
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
biuro@mikulski-nieruchomosci.pl
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Katarzyna Demidziuk
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

604 972 2 (pokaż)
kd@mikulski-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, NIEBUSZEWO
319 000 PLN 33 m2
Parter - 2 pokoje po generalnym remoncie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, NIEBUSZEWO
Mieszkanie o powierzchni 32,61m2, parter, w kamienicy przy ul Świętego Marcina. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc i jest świeżo po generalnym remoncie wykonanym w lutym 2025. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, wyposażony w podstawowy sprzęt AGD i gotowy do wprowadzenia. Ogrzewanie i woda z nowego bojlera elektrycznego Ariston. W łazience kabina prysznicowa i wydzielone miejsce na pralkę. Przynależna piwnica. Świetna lokalizacja - w okolicy dostępne są szkoła, przedszkole, basen, apteka, przychodnia i wiele punktów usługowych oraz Netto, Kaufland, Biedronka i CH Manhattan - tuz obok niego znajdują się 3 komunikacyjne węzły przesiadkowe (dwa autobusowe 13 linii + tramwajowy 2,3,10,11). Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy sie z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
319 000 PLN
2 33 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
Resko, centrum
310 000 PLN 80 m2
Resko - 3 pokoje bezczynszowe, ogród, pierwsze pię
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Resko, centrum
Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Resko. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80m2 mieści się na pierwszym piętrze kamienicy i składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki z WC, - przedpokoju, - do użytku właścicieli strych oraz piwnica. Budynek dwurodzinny - tylko jeden sąsiad na parterze. Na działce - budynek gospodarczy oraz ogródek do wyłącznego użytku. Ogrzewanie z pieca opałowego znajdującego się w kuchni. Istnieje możliwość przejścia na ogrzewanie gazowe. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Polecam i zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
310 000 PLN
3 80 m2 1/2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję