TRZĘSACZ DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 349 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Ładna działka w Trzęsaczu- 600m od plaży

Działka na sprzedaż - Trzęsacz

oferta była przeglądana 15 razy

349 000 PLN notatnik

cena za m2 497 PLN

  • ZDJĘCIA
Sławomir Urbańczyk
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 11681

tel.: 668 922 002
email: s.urbanczyk@bonusnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
BON46803
Powierzchnia działki
702, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
497, 15 PLN
Cena cena w innych walutach
349 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
KWADRAT
Szerokość działki (mb.)
26, 00
Długość działki (mb.)
26, 00
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Jeśli planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.

Do sprzedaży ładna działka zlokalizowana w Trzęsaczu w bliskiej odległości od plaży (około 600m w linii prostej).
Położona w malowniczej i cichej okolicy- idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój i prywatność (piękny widok na otaczające pola, z drugiej strony bliska odległość do morza).

Działka o powierzchni 702m2 w kształcie rombu:
- częściowo uzbrojona - prąd, na działce, kanalizacja i woda znajdują się w drodze około 50 metrów od działki (do uzgodnienia cena partycypacji w przyłączeniu mediów)
- z drogą dojazdową utwardzoną/posiada kategorię drogi dr
- nie jest działką zalesioną (nie posiada drzew, nie trzeba robić wycinki)

Przeznaczenie terenu:
- działka posiada wz z przeznaczeniem pod budownictwo turystyczno-osiedleńcze, z możliwością agroturystyki (wsk. zabudowy 8,37%, wys. kalenicy do 7m)
- działka idealnie nadaje się np. na budowę domku parterowego z poddaszem, domku jednorodzinnego, całorocznego lub wakacyjnego.

W pobliżu znajdują się: stadniny konne, nowoczesny dworzec cichej kolejki wąskotorowej.
Działka graniczy z pięknym widokiem na pole rolnika.

Zapraszam na prezentację.




Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Sławomir Urbańczyk
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 11681

668 922 (pokaż)
s.urbanczyk@bonusnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KLINISKA WIELKIE
339 000 PLN 2240 m2
Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KLINISKA WIELKIE,
Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2240 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2089 m2, droga wewnętrzna 151 m2. Dla działki brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym należy wystąpić o decyzje o warunkach zabudowy. W otoczeniu istnieje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do niniejszej działki drogą utwardzona wykonana z płyt betonowych ażurowych. W drodze sieci uzbrojenia , tj. sieć elektroenergetyczna, sieć gazowa, sieć kanalizacji sanitarnej, brak sieci wodociągowej. Proponujemy wykonanie studni, co jest ekonomicznym rozwiązaniem. W głównej ulicy tj: Szczecińskiej wszystkie media. Działka w kształcie kwadratu, teren płaski, nie ogrodzona. Wymiary działki: szer. ok 44 m, dł. ok 47 m. Brak obciążeń w Księdze Wieczystej. W pobliżu znajduje się sklep Dino. szkoła. Zapraszam do zapoznania się z tą nieruchomością gruntowa. Cena do negocjacji. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
339 000 PLN
2240 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ŁĘGI
357 000 PLN 1400 m2
Działka budowlana w Łęgach 1400m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ŁĘGI,
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Łęgi o powierzchni 1400 m2. Teren płaski, w kształcie prostokąta o powierzchni 1400 m2. Sąsiednie działki zabudowane nowopowstałą zabudową jednorodzinną. Dla oferowanej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, zbiornikiem na nieczystości ciekłe wraz z niezbędną infrastrukturą: - maksymalna powierzchnia zabudowy - 10 % - szerokość elewacji frontowej 11-17 m. - dach dwuspadowy lub wielospadowy, kąty nachylenia połaci dachowych 35 st. - 45 st. - wysokość głównych kalenic dachów 7 m - 9 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku - maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej do okapu głównych połaci dachowych 4 m. - powierzchnia biologicznie czynna - min 50%. Atrakcyjna lokalizacja idealna pod budowę domu dla osób pragnących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa wolnostojąca. Media w drodze. Niewątpliwym atutem jest niedaleka obecność jednego z najstarszych i największych w województwie rezerwatu przyrody z pięknym jeziorem "Świdwie". Rezerwat nazywany jest również "imperium ptaków" ze względu na ich liczne gatunku, które możemy spotkać podczas wędrówki. Polecamy ofertę ze względu na spokojną, otoczoną przyrodą lokalizację, optymalną powierzchnię oraz gotowość do rozpoczęcia budowy. Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
357 000 PLN
1400 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, KLUCZ
340 990 PLN 793 m2
Klucz - działka z widokiem na Puszczę Bukową
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KLUCZ
Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży są dwie działki położone w dzielnicy Klucz w Szczecinie. W okolicy szkoły, przedszkola, węzły komunikacyjne, a także dyskonty i lokale usługowe. Działki znajdują się przy zamykanej na bramie na pilota uliczce, gdzie może powstać maksymalnie 10 domów co gwarantuje spokojne i kameralne sąsiedztwo. Piękny teren dookoła, z niewielkim spadkiem, gdzie w okolicy powstają nowe domy jednorodzinne. Przy działce skrzynka ZK, woda, gaz w drodze wewnętrznej, kanalizacji brak - szambo szczelne. Działki o powierzchni: 793m2 i 812m2 w cenie 430zł/m2 brutto. Nieruchomości objęte planem zagospodarowania przestrzennego "Żydowce Osiedle" - XXXII/918/21, gdzie według planu oznaczone są terenem elementarnym o symbolu - D.K.1047.MN, czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza, a do najważniejszych zapisów planu należą: - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%, - maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki: 25%, - maksymalna wysokość zabudowy - 9,5m, - dachy o dowolnej geometrii. Wraz z działką nabywany jest udział w drodze wewnętrznej wliczony w cenę nieruchomości. Działki posiadają dostęp do drogi publicznej. Polecam i zapraszam na prezentację. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
340 990 PLN
793 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję