SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 620 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Centrum mieszkanie pod inwestycję na wynajem

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum, ul. Pl. Zawiszy Czarnego

oferta była przeglądana 15 razy

620 000 PLN notatnik

cena za m2 6 392 PLN

  • ZDJĘCIA
Piotr Byzdra
(ELITE NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 27249

tel.: +48 500 358 321
email: piotr@elite.nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
ELT33175
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
97, 00 m²
Piętro
1
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Standard
DO REMONTU
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1900
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
6 391, 75 PLN
Cena cena w innych walutach
620 000, 00 PLN
wyposażenie
Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Liczba WC
1
Typ kuchni
OKNO NA POKÓJ
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Czynsz administracyjny
450, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Pl. Zawiszy Czarnego w Centrum.

Dla nieruchomości została przygotowana koncepcja aranżacji pomieszczeń dzięki której uzyskamy dwa mieszkania:

1. mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym, i własną łazienką
2. mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym, i własną łazienką

Nieruchomości będą miały jedyną część wspólna przedsionek prowadzący do mieszkań.

Można pozostać przy aktualnym układzie pomieszczeń : cztery pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Świetna lokalizacja. Wszędzie blisko (komunikacja, sklepy, restauracje, spacerem w 10 minut dojdziemy na bulwary), a zarazem cisza i spokój. Budynek oddalony od głównych dróg.

Zapraszam na prezentację



KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717
Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Piotr Byzdra
(ELITE NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 27249

+48 500 358 (pokaż)
piotr@elite.nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŚWINOUJŚCIE
620 064 PLN 43 m2
Nowe mieszkanie 2-pokojowe - Zielona Przystań (57)
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ŚWINOUJŚCIE,
Zielona Przystań - nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku PCC Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań - zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemnymi garażami, zlokalizowanej w Świnoujściu przy ul. Nowokarsiborskiej 3. Inwestycja posiada zróżnicowana ofertę lokali - zapraszamy do kontaktu, pomożemy Państwu wybrać spełniającą kryteria nieruchomość. Opis inwestycji : - Dogodna lokalizacja Atrakcyjne usytuowanie inwestycji blisko centrum oraz tunelu. W najbliższym otoczeniu las, sklepy plac zabaw oraz wiele ścieżek rowerowych. - Nowoczesna architektura Kompleks trzech budynków z windami wraz z podziemnymi garażami otoczony zielenią. - Atrakcyjny układ funkcjonalny lokali - Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - Możliwość zakupu komórki lokatorskiej W załączeniu przedstawiamy jeden z lokali - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,06 m2 usytuowane na trzecim piętrze z balkonem o powierzchni 4,85 m2. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 69 120 zł. Rzut lokalu w załączeniu. Zakup mieszkań w inwestycji Zielona Przystań zwolniony jest z opłaty PCC oraz prowizji biura. Obecny etap stanowi budowę pierwszego budynku, planowany termin oddania to połowa roku 2025. Jeśli zainteresuje Państwa powyższa oferta lub poszukują Państwo innego układu mieszkania - zapraszamy do kontaktu Biuro Nieruchomości Rogalscy ul. Wojska Polskiego 2a 72-600 Świnoujście Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
620 064 PLN
2 43 m2 3/4 Zobacz ofertę
notatnik
Darłówko, Pas nadmorski, Plac zabaw, Przystanek autobusowy,
616 252 PLN 42 m2
Apartament na sprzedaż w Darłówku- Twoje wymarzone
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Darłówko, Pas nadmorski, Plac zabaw, Przystanek autobusowy,
Przedstawiamy apartament na sprzedaż w nowo powstającym apartamentowcu w Darłówku. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Szczegóły apartamentu Lokalizacja: Darłówko, w pasie nadmorskim Powierzchnia: 42,28 m2 Pokoje: 2 Kuchnia: Tak Łazienka: Tak Balkon: W cenie! Co więcej, w standardzie apartament jest wyposażony w klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe, co zapewnia komfort przez cały rok. Dodatkowo, istnieje możliwość dokupienia: Miejsca postojowego (naziemnego lub w hali garażowej) Komórki lokatorskiej W oferowanej cenie apartament jest w stanie deweloperskim jednak jest możliwość wybrania jednego z dwóch rodzajów wykończenia, co pozwala na dostosowanie wnętrza do własnych potrzeb i gustu. Apartament znajduje się w bliskiej odległości od: - pięknej, piaszczystej plaży - restauracji i sklepów - deptaka oraz ścieżek rowerowych i kładki przyrodniczej To idealne miejsce na relaks i aktywne spędzanie czasu. Dodatkowo, teren jest ogrodzony i bezpieczny, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin. Ten apartament to nie tylko świetna inwestycja, ale także doskonałe miejsce do życia. Bliskość natury, dostęp do atrakcji turystycznych oraz komfortowe warunki mieszkalne sprawiają, że jest to oferta, której nie można przegapić! Zapraszam serdecznie do kontaktu po więcej informacji. W ofercie posiadamy jeszcze apartamenty od 33- 55 kw
616 252 PLN
2 42 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję