SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 849 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | Smarthome

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowo, ul. Policka

oferta była przeglądana 23 razy

849 000 PLN notatnik

cena za m2 11 084 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Ireneusz Lis
(ELITE NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 30000

tel.: +48 512 054 011
email: ireneusz@elite.nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
ELT33490
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
76, 60 m²
Piętro
1
Ilość pięter [wliczając parter]
2
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2017
Materiał ścian
YTONG
Balkon
Garaż
Cena za m2
11 083, 55 PLN
Cena cena w innych walutach
849 000, 00 PLN
wyposażenie
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Taras
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Monitoring
Czynsz administracyjny
400, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, dwoma garażami i tarasem na dachu budynku!

Mieszkanie mieści się na kameralnym, ogrodzony i monitorowanym osiedlu North Garden, w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W każdym budynku mieści się zaledwie 8 mieszkań.

Na powierzchnię mieszkania 76,6 m2 składają się 2 sypialnie, łazienka, korytarz oraz duży salon z aneksem kuchennym z którego wychodzimy na balkonem, a dalej na ponad czterdziestometrowy taras położony na dachu budynku.

Mieszkanie jest bardzo nowoczesne - zostało wyposażone w bardzo zaawansowany system inteligentnego domu firmy Ampio. Każdy punkt świetlny, każde gniazdko i każdy element elektryczny pociągnięty jest do rozdzielni. Z poziomu aplikacji możemy sterować wszystkim w mieszkaniu - od włączania świateł, przez ustawianie temperatury, po opuszczanie zasłon, czy wysuwanie projektora z sufitu w sypialni!

Nieruchomość wykończona jest materiałami najwyższej jakości - na podłogach drewno olejowane, schody dębowe, w łazience drewno egzotyczne i programowalne oświetlenie RGB.

Wszystkie meble i zabudowa w mieszkaniu wyposażone w zawiasy Blum, AGD w kuchni jest z najwyższej półki.

Na piętrze mieszkania znajduje się w pełni funkcjonalny kominek.

Do mieszkania obligatoryjnym zakupem są dwa zamykane, dwudziestometrowe garaże w podziemnej hali garażowej. Z uwagi, garaże znajdują się na końcu hali możemy bez problemu zaparkować nawet 4 samochody (2 w garażach, 2 przed nimi). Garaże w cenie 100 000 zł łącznie.

Na mieszkanie składają się 3 kondygnacje:
- 1 piętro: korytarz, pokój biurowy, sypialnia, łazienka
- 2 piętro: duży salon z aneksem kuchennym, spiżarnia, balkon
- 3 kondygnacja: duży, 40 m2 taras

Zapraszam do kontaktu

WYŁĄCZNOŚĆ




KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717
Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Ireneusz Lis
(ELITE NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 30000

+48 512 054 (pokaż)
ireneusz@elite.nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję