TRZEBAWIE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 59 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Piękne działki nad Jeziorem Woświn

Działka na sprzedaż - Trzebawie

oferta była przeglądana 67 razy

59 000 PLN notatnik

cena za m2 39 PLN

  • ZDJĘCIA
Patrycja Balawender
(Hestia Nieruchomości)

tel.: 570-988-072
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES27877
Powierzchnia działki
1 500, 00 m²
Rodzaj działki
ROLNO-BUDOWLANA
Cena za m2
39, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
59 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Na sprzedaż trzy działki przy jeziorze Woświn o powierzchni 1500m2 każda!


Działki położone w bliskiej odległości od jeziora, idealne miejsce na wypoczynek, agroturystykę lub do zamieszkania.



Prad i woda w drodze.


Działki z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowe jednorodzinną,



Dojazd drogą asfaltową.


Zapraszam na prezentacje :)





Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Patrycja Balawender
(Hestia Nieruchomości)

570-988- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ŻELECHOWA
56 000 PLN 500 m2
Piękna zagospodarowana działka ROD!!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŻELECHOWA
Wiosna ,lato to czas gdzie chcemy spędzać czas od zgiełku ,hałasu w ciszy ,zieleni ,słuchać śpiewu ptaków. Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD z domkiem murowanym 20 m 2 oraz schowkiem na narzędzia. Działka znajduje się na ogrodach działkowych Nowe Życie ul. Działkowa bardzo pięknie zagospodarowana ,zadbana . Prąd ,woda całoroczna .Roczne opłaty to jedyne 800 zł . Nasadzenia : -czereśnia , -jabłoń , -wiśnia, -orzech -winogron białe, czerwone. Warzywniak : -pomidory, -ogórki, -papryka, -buraki, -fasolka sezonowa i wiele innych. Kwiaty : -piwonie , -róże, -hortensje. Zapraszam na prezentacje . KLUCZE W BIURZE! Dzwoń już dzisiaj i korzystaj sezon dopiero się rozpoczął! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
56 000 PLN
500,00 m2 Zobacz ofertę