REPTOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 720 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Rolna, 45,229 m2, Reptowo

Działka na sprzedaż - Reptowo

oferta była przeglądana 4 razy

720 000 PLN notatnik

cena za m2 16 PLN

  • ZDJĘCIA
Marek Niewiadomski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 507 074 988
email: m.niewiadomski@bonusnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
BON37277
Powierzchnia działki
45 229, 00 m²
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
15, 92 PLN
Cena cena w innych walutach
720 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 45229 m2., działka usytuowana w miejscowości Reptowo.

Media: prąd - w drodze przebiegającej przy działce, gaz, energia elektryczna,woda w niewielkiej odległości od działki, odprowadzenie ścieków do zbiorników bezodpływowych

Na chwilę obecną brak Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Obowiązuje Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Terenu. Zgodnie ze "Studium..." teren objęty obszarem przeznaczonym pod produkcję rolną

Zapraszam do osobistej weryfikacji nieruchomości podczas prezentacji.



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marek Niewiadomski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

507 074 (pokaż)
m.niewiadomski@bonusnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Moczyły
720 000 PLN 0 m2
Działka pod zabudowę Moczyły
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Moczyły,
Kompleks działek z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchniach od 3000m2 do 5640m2 w różnych cenach w zależności od położenia w miejscowości Moczyły gm. Kołbaskowo. Przy dwóch działkach z kompleksu są już skrzynki prądowe ZK, jedna ma wydane warunki na studnię głębinową, przy pozostałych rozciągnięta linia energetyczna. Na jednej działce z kompleksu wcześniej sprzedanej jest budowany dom mieszkalny co umożliwia określenie warunków zabudowy dla przedmiotowych działek. Ukształtowanie terenu działek jest zróżnicowane ze spadkiem w stronę Odry. Dojazd do działek drogą wewnętrzną (sprzedawane udziały w cenie podanej za działkę), która zaczyna się przy drodze gminnej asfaltowej. Moczyły to mała miejscowość położona nad brzegiem Odry Zachodniej w sąsiedztwie Parku Doliny Dolnej Odry, w pobliżu granicy z Niemcami. Przez Moczyły przebiega turystyczny Szlak Bielika. Przedmiotowa działka ma ZK, ma warunki na ujęcia wody ze studni wierconej. Po uzyskaniu warunków zabudowy cena ulegnie zwiększeniu. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48 500. 103. 180. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
720 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Wojcieszyn
726 000 PLN 0 m2
Wojcieszyn - dzialka na sprzedaż
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Wojcieszyn,
Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w świetnej lokalizacji w Wojcieszynie niedaleko Nowogardu. Działka o powierzchni 10300m2 INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 10300 m2 Kształt działki: nieregularna Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Warunki glebowe: teren suchy POŁOŻENIE: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, tereny zielone Dostęp do drogi publicznej: drogę asfaltową gmina będzie robić, jest już projekt Ukształtowanie terenu: teren płaski DOSTĘPNE MEDIA: Woda: w drodze Prąd: w drodze Kanalizacja: brak Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą! Opiekun oferty: Monika Kowal tel. 608671840 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
726 000 PLN
Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję