MIERZYN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 699 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Piękny dom wolnostojący z basenem w Mierzynie!

Dom na sprzedaż - Mierzyn

oferta była przeglądana 12 razy

1 699 000 PLN notatnik

cena za m2 11 327 PLN

  • ZDJĘCIA
  • wirtualny spacer
Anna Siwicka - Krześlak
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 9205

tel.: 517413004
email: anna@royal-home.pl
informacje ogólne
Symbol
ROY03755
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
150, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
142, 00 m²
Powierzchnia działki
4, 00 m²
Rok budowy
2000
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj okien
DREWNIANE NOWY TYP
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
11 326, 67 PLN
Cena cena w innych walutach
1 699 000, 00 PLN
wyposażenie
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
Basen
Balkon
Taras
instalacje
Internet
Alarm
Domofon
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu wolnostojącego z basenem w atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna

Budynek
Dom został wybudowany w 2000 r. z porothermu na działce o powierzchni 502 m2. Teren ogrodzony z bramą na pilota i otoczony zadbanymi drzewkami, które dają duże poczucie komfortu i intymności. Z tyłu domu miejsce do grillowania, podgrzewany basen o średnicy 5,5 m2 -wbudowany w taras oraz altanka.

Rozkład pomieszczeń
Na parterze znajdują się :
- przedpokój z przejściem do garażu jednostanowiskowego (ok 24 m2), znajdującego się w bryle budynku
- toaleta
- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras
Na piętrze znajdują się:
- korytarz
- pokój
- dwie sypialnie z wyjściem na wspólny balkon
- duża łazienka z toaletą, bidetem, prysznicem oraz wanną.

Standard wykończenia i wyposażenie
Nieruchomość wykończona w eleganckim i nowoczesnym stylu, bardzo zadbana -nie wymaga ponoszenia nakładów finansowych.
W cenie pozostaje zabudowa mebli w kuchni wraz ze sprzętem AGD firmy Siemens oraz Bosch oraz meble widoczne na zdjęciach wraz ze sprzętem RTV.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego -nadmuchowe. Kanalizacja, woda z sieci miejskiej.

Lokalizacja
Dom położony w cichej i spokojnej części Mierzyna, na osiedlu domków jednorodzinnych.
Blisko przystanek autobusowy. W okolicy przychodnia, kościół, sklepy, Centrum Handlowe Ster, pętla tramwajowa.
Droga w kierunkach: centrum Szczecina (8 km), granicy Lubieszyn, a także Bezrzecza.

Polecam zobaczyć osobiście. Dom naprawdę robi wrażenie.
Zapraszam na prezentację




Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu wolnostojącego z basenem w atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna

Budynek
Dom został wybudowany w 2000 r. z porothermu na działce o powierzchni 5042m2. Teren ogrodzony z bramą na pilota i otoczony zadbanymi drzewkami, które dają duże poczucie komfortu i intymności. Z tyłu domu miejsce do grillowania, podgrzewany basen o średnicy 5,5 m2 -wbudowany w taras oraz altanka.

Rozkład pomieszczeń
Na parterze znajdują się :
- przedpokój z przejściem do garażu jednostanowiskowego (ok 24 m2), znajdującego się w bryle budynku
- toaleta
- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras
Na piętrze znajdują się:
- korytarz
- pokój
- dwie sypialnie z wyjściem na wspólny balkon
- duża łazienka z toaletą, bidetem, prysznicem oraz wanną.

Standard wykończenia i wyposażenie
Nieruchomość wykończona w eleganckim i nowoczesnym stylu, bardzo zadbana -nie wymaga ponoszenia nakładów finansowych.
W cenie pozostaje zabudowa mebli w kuchni wraz ze sprzętem AGD firmy Siemens oraz Bosch oraz meble widoczne na zdjęciach wraz ze sprzętem RTV.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego -nadmuchowe. Kanalizacja, woda z sieci miejskiej.

Lokalizacja
Dom położony w cichej i spokojnej części Mierzyna, na osiedlu domków jednorodzinnych.
Blisko przystanek autobusowy. W okolicy przychodnia, kościół, sklepy, Centrum Handlowe Ster, pętla tramwajowa.
Droga w kierunkach: centrum Szczecina (8 km), granicy Lubieszyn, a także Bezrzecza.

Polecam zobaczyć osobiście. Dom naprawdę robi wrażenie.
Zapraszam na prezentację


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Anna Siwicka - Krześlak
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 9205

517413 (pokaż)
anna@royal-home.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, OSÓW
1 700 000 PLN 240 m2
Dom z potencjałem na sprzedaż Osów!
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokalizacja: Szczecin, Osów Powierzchnia domu: 240 m2 Powierzchnia ogrodu: 650 m2 Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalne Łazienki: dwie wyremontowane Kuchnia: Osobna Ogrzewanie: Nowy piec gazowy (zainstalowany 2 lata temu) Parking: Miejsce na samochód przy domu. Dom jest idealną propozycją dla osób, które chcą dostosować wnętrze do własnych potrzeb i gustu. Parter stanowi otwartą przestrzeń do indywidualnej aranżacji, co daje duże możliwości projektowe. Atuty nieruchomości: Duża powierzchnia użytkowa Przestronny ogród, idealny do wypoczynku i rekreacji Nowy piec gazowy zapewniający efektywne ogrzewanie Bliskość zieleni, spokojna i malownicza okolica. W sąsiedztwie stajnia koni, szkoła oraz tereny idealne do jazdy na rowerze. Dom wymaga remontu i odświeżenia, co daje możliwość urządzenia wnętrza według własnych preferencji. Lokalizacja sprzyja aktywnemu trybowi życia, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. Cena do negocjacji. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
1 700 000 PLN
3 240 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin
1 699 000 PLN 236 m2
Koszalin- przestronny Dom na sprzedaż
DOM NA SPRZEDAŻ Koszalin,
Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum handlowe. Nieruchomość została zamontowana Fotowoltaika oraz kolektory słoneczne ciepłej wody, oraz nowe jaccuzi (2022). Ogrzewanie gazowe plus nowoczesny kominek. Na Dole znajduje się salon, jadalnia z nowoczesną kuchnią, łazienka, spiżarka oraz dodatkowe mieszkanie z osobnym wejściem składające się z kuchni, łazienki i dwóch pokoi. Na piętrze cztery przestronne pokoje, łazienka, garderoba, oraz dwa balkony. Dom pokryty został dachówką ceramiczną, podłączona została telewizja kablowa oraz światłowód z Neostradą. Dodatkowe mieszkanie na parterze z możliwością usług. Serdecznie Zapraszam Na Prezentacje Łukasz Lach 513 410 309 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 699 000 PLN
7 236 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
1 699 000 PLN 170 m2
Wolnostojący dom w spokojnej części Mierzyna
DOM NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
Na sprzedaż wolnostojący dom z basenem w urokliwej części Mierzyna. Dojazd do domu drogą wyłożoną kostką brukową. Powierzchnia użytkowa domu to 142 m2. Działka o powierzchni 502m2. Na działce znajduje się basen z podgrzewaną wodą o średnicy 5,5m. Na powierzchnię domu składa się : Parter: Hall o powierzchni ok 8m2 z którego jest wejście do wc ( 3m2) w nowoczesnej terakocie i glazurze. Z hallu ładny słoneczny salon z jadalnią oraz z widną kuchnią w jasnej zabudowie wraz ze sprzętem AGD firmy Siemens oraz Bosch( zmywarka, lodówko-zamrażalka, płyta, piekarnik) Powierzchnia salonu, kuchni i jadalni to ok 55m2. Z salonu wyjście na taras i ogród na którym znajduje się basen oraz altana. Piętro to garderoba z której może powstać w przyszłości dodatkowy pokój, sypialnia oraz pokój dziecinny. Duzy salon kąpielowy o pow.12,5m2 z wanną, kabiną prysznicową , wc oraz bidetem. Łazienka widna z oknem. Z jednego pokoju wyjście na duży taras o powierzchni 12m2 od strony ogrodu i basenu.. Schody prowadzące na piętro pokryte są wykładziną. W domu ogrzewanie nadmuchowe. W bryle budynku znajduję się garaż jednostanowiskowy. Z garażu jest także wejście do kotłowni (pomieszczenie gospodarcze) Brama wjazdowa na posesja automatyczna. Cały teren bardzo zielony ( tuje) Teren przed domem wyłożony kostką brukową w kolorystyce domu. Otoczenie wkoło domu to domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Blisko komunikacja, szkoła itp. Zachęcnam do umowienia sie na prezentacje gdyz zdjecia nie oddają potencjału domu. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
1 699 000 PLN
4 170 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję