STARGARD OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 890 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Hala produkcyjno magazynowa w Stargardzie.

Obiekt na sprzedaż - Stargard

oferta była przeglądana 8 razy

890 000 PLN notatnik

cena za m2 1 324 PLN

  • ZDJĘCIA
Andrzej Krajniewski
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 663 56 41 19
email: Andrzej.Krajniewski@rent-romanowicz.pl
informacje ogólne
Symbol
19/7376/OHS
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Powierzchnia całkowita
672, 00 m²
Powierzchnia działki
2 117, 00 m²
Cena za m2
1 324, 40 PLN
Cena cena w innych walutach
890 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w obiekcie
KLIMATYZACJA
Klimatyzacja
Opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 

1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się z 12 pomieszczeń socjalno-biurowych, dwóch toalet, szatni z prysznicem, pomieszczeń gospodarczych oraz hali. Budynek po termomodernizacji w dobrym stanie technicznym, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca na olej opałowy. W pomieszczeniach magazynowych posadzka betonowa, okna w budynku pcv, do pomieszczeń magazynowych bramy automatyczne. 

2. Budynek warsztatowo-socjalny, po termomodernizacji o powierzchni użytkowej 250,6 m kw. wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną, w pomieszczeniach warsztatowych posadzka betonowa, dach kryty blacho-dachówką. Okna pcv, bramy wjazdowe - metalowe. 

Działka o powierzchni 2117 m kw w użytkowaniu wieczystym z bardzo dobrym dojazdem położna przy ulicy Na Grobli. 

Całość zadbana w dobrym stanie technicznym. 

Bliska odległość do S10.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, oględziny nieruchomości tylko za pośrednictwem biura po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. 

Cena netto plus 23% VAT
Zapraszamy!




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Andrzej Krajniewski
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

+48 663 56 41 (pokaż)
Andrzej.Krajniewski@rent-romanowicz.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, MIĘDZYODRZE-WYSPA PUCKA
900 000 PLN 225 m2
Nowy lokal biurowo - usługowy. Super oferta:)
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, MIĘDZYODRZE-WYSPA PUCKA
Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu o charakterze handlowym ( biurowym, magazynowym, produkcyjnym). Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie przemysłowym, w bezpośrednim sąsiedztwie hal produkcyjnych, magazynowych i warsztatów rzemieślniczych. W 2016 roku zakończony został kapitalny remont budynku. Wszystko nowe:) - dokumentacja techniczna do wglądu. Obiekt został ocieplony, ozdobiony, wymienione zostały okna i oszklenie ( rolety), nowe instalacje w tym grzewcza, nowy dach i kapitalny remont pomieszczeń - wysoki standard wykończenia. Powierzchnia całkowita lokalu bez poddasza (ok. 90 m 2 ) wynosi 225 m 2 i na tą powierzchnię składają się pomieszczenia magazynowe ok. 90 m 2, część socjalna i biura - (standard pomieszczeń foto). Lokal ogrzewany jest z sieci miejskiej, ciepła woda - bojler elektryczny, kanalizacja miejska, bak instalacji gazowej. W pomieszczeniach biurowych zainstalowane zostało profesjonalne oświetlenie, nowa sieć teleinformatyczna. W chwili sprzedaży do oferowanej ceny należy doliczyć VAT. Obecnie lokal jest wynajmowany, umowa jeszcze 5 lat. Lokalizacja ( miejskie tereny przemysłowe), b. wysoki standard wykończenia budynku i pomieszczeń oraz niska cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
900 000 PLN
8 225 m2 Parter/1 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję