TRZEBIEŻ MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 379 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie, 3 pok., 59 m2, Trzebież

Mieszkanie na sprzedaż - Trzebież, ul. Osadników

oferta była przeglądana 6 razy

379 000 PLN notatnik

cena za m2 6 380 PLN

  • ZDJĘCIA
Jolanta Nowak-Złotek
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 12881

tel.: 664 00 88 08 ,
email: jolanta.nowak.zlotek@hacjenda.com
informacje ogólne
Symbol
HAC22696
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
59, 40 m²
Piętro
1
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
DOBRY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1940
Materiał ścian
CEGŁA
Balkon
Cena za m2
6 380, 47 PLN
Cena cena w innych walutach
379 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ODDZIELNA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Czynsz administracyjny
300, 00 PLN
Opis oferty
Opis

Oferta sprzedaży dwupoziomowego- trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,4 m2 zlokalizowanego w Trzebieży w budynku z cegły. . Ciepła woda i ogrzewanie pochodzi z pieca gazowego. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze o wielkości 11,87 m2.
Mieszkanie idealnie nadaje się dla par, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie składa z dwóch poziomów, osobne wejście do mieszkania z zewnątrz budynku.
Na parterze mieści się: przedsionek, przed korytarz, kuchnia, pokój ok. 16 m2, oraz wc.
Na pierwszym piętrze do którego prowadzą drewniane schody znajduje się korytarz , 3 nieduże pokoje ( pierwotnie były 2 pokoje, można wrócić do stanu pierwotnego), łazienka z prysznicem. Z jednego pokoju wyjście na dużą werandę. Ściany w mieszkaniu gładzone i malowane, okna PCV, na podłogach panele, instalacji elektryczna miedziana.
Meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD pozostają do dyspozycji przyszłego nabywcy mieszkania. Okna PCV, na podłogach w pokojach panele.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 300 zł/m-sc,
Cicha i spokojna okolica z miejscem zaparkowania na podwórku, w niedalekim sąsiedztwie wiele miejsc spacerowych, las, bliskość sklepów , plaży oraz przystanku linii samorządowej.

***Polecam i zapraszam na prezentację***




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jolanta Nowak-Złotek
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 12881

664 00 88 08 (pokaż)
jolanta.nowak.zlotek@hacjenda.com

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
369 000 PLN 37 m2
spółdzielcze własn. 37,10m2 balkon,piwnica, 94r
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Spółdzielcze własnościowe prawo z KW - możliwość kupna przez obywateli z poza UE. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły z 1994r. Nieruchomość położona w Centrum Szczecina przy ul. 5 lipca. - balkon, przynależna piwnica. Pow. użytkowa to ok. 37,10 m2 w jej skład wchodzi duży pokój z kącikiem wypoczynkowym (tv na wyposażeniu), duża szafa zabudowana typu komandor z lustrem z pokoju również wyjście na balkon ok.4m2, kuchnia z oknem, umeblowana - lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, mikrofalówka łazienka z WC w glazurze i terakocie wyposażona w wannę. Ściany gładzone i pomalowane. Czynsz do spółdzielni wynosi ok. 300zł (uzależniony jest od zużycia wody rozliczanej co 3 miesiące), (ogrzewanie i podgrzanie wody z nowego pieca gazowego 2 obiegowego - mieszkanie środkowe bardzo ciepłe). Spokojne sąsiedztwo, bardzo dobra komunikacja miejska w pobliżu linie autobusowe i tramwajowe. Mieszkanie obecnie wynajęte ( możliwość przejęcia najemców ). Oferta wyłącznie w naszym biurze -Pomożemy Państwu uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę z 23 banków. -LICENCJONOWANE BIURO - BEZPIECZNY ZAKUP! na naszej stronie znajdą Państwo około 15.000 aktualnych ofert nieruchomości www.360investment.pl -Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów pośrednictwa, posiadający ubezpieczenie PZU S.A..: Piotr Bury (licencja nr.18874) mob:+48 662108327 -Zarządca odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów zarządzania najmem, Maciej Bury (licencja nr.29860) mob:+48 518763416. Małgorzata Góra, Rzeczoznawca Majątkowy (numer uprawnień 6257) mob: biuro:+48 510400360 -Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
369 000 PLN
1 37 m2 3/4 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję