3 pokoje, po remoncie, Prawobrzeże 489 tyś, 57m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PODJUCHY
Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny z dziećmi, tuż przy szkole podstawowej, 1 piętro w niskim, 4 piętrowym bloku z odnowioną elewacją.
Na powierzchnię 52,97m2 składają się:
SALON Z BALKONEM
SYPIALNIA
POKÓJ DZIECIĘCY
KUCHNIA: białe nowoczesne meble w zabudowie, sprzęt AGD : piekarnik elektryczny, płyta gazowa, okap, na podłodze gres polerowany
ŁAZIENKA :nowoczesna glazura na ścianach, wanna, umywalka, meble,
WC: oddzielne, glazura w jasnej kolorystyce
PRZEDPOKÓJ: przestronny, wyposażony w dużą szafę typu komandor, na podłodze jasny gres
2 piwnice, w tym jedna ujęta w KW o powierzchni 4,56m2 plus do dyspozycji mieszkańców jest suszarnia.
Mieszkanie przeszło generalny remont, z wymianą instalacji sanitarnej i elektrycznej włącznie. Ostatnie malowanie w 2022roku.
Ogrzewanie miejskie, CW miejska.
OPŁATY: czynsz 600zł (mieszkają 3 osoby)
OKOLICA: przychodnia, boisko Orlik, sklepy, centrum kultury Krzemień, szkoła nr 12, przedszkole, przychodnia.
Umeblowanie : sypialnia zostaje bez umeblowania, pokój dziecięcy bez umeblowania, salon bez kanapy i stołu,
W cenie: zabudowy stałe. Pozostałe szczegóły do uzgodnienia.
Podjuchy to prężnie rozwijająca się prawobrzeżna część Szczecina, obecnie przechodząca rewitalizację. W 2019 ukończono projekt zagospodarowania fragmentu Parku Ks.Alberta Wilimskiego, wybudowano nowy dom kultury Krzemień, w trakcie remontu cała infrastruktura drogowa łącząca Podjuchy z Centrum Szczecina. Niedaleko (3 min jazdy autem) parking na węźle przesiadkowym Szczecin Podjuchy (SKM), w przyszłości zostanie uruchomione połączenie Szybkiej Kolei Miejskiej.
Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.
Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
489 000 PLN
3
53 m2
1/4 Zobacz ofertę