KOŁBASKOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 1 500 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Top Lokalizacja przy Amazon A6, 13 - 8600m2

Działka na sprzedaż - Kołbaskowo

oferta była przeglądana 3 razy

1 500 000 PLN notatnik

cena za m2 174 PLN

  • ZDJĘCIA
Piotr Bury 360INVESTMENT
(360INVESTMENT.PL)
nr licencji: 18874

tel.: 662108327
email: biuro@360invest.pl
informacje ogólne
Symbol
INS21720
Powierzchnia działki
8 600, 00 m²
Rodzaj działki
KOMERCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
174, 42 PLN
Cena cena w innych walutach
1 500 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Kształt działki
NIEREGULARNY
Szerokość działki (mb.)
100, 00
Długość działki (mb.)
100, 00
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Na sprzedaż działka z projektem w bardzo dobrej lokalizacji przy centrum logistycznym Amazon Kołbaskowo.
W okolicy stacja paliw Orlen i Lotos.
Powierzchnia działki to ok. 8600m2. Bezpośrednio przy Autostradzie A6 łączącej Berlin z Gdańskiem oraz drogą krajową nr 13, zjazd/wjazd - prawo i lewo skrętny z drogi krajowej numer 13.
Działka uzbrojona w media:
- prąd (skrzynka ZK na działce)
- gaz, woda i kanalizacja bezpośrednio w drodze ok. 20-30m.
Działka jest bardzo widoczna , latem przejeżdża ok. 20 tys. pojazdów na dobę (wyliczenia GDDKiA).
Działka posiada projekt na 550m2 powierzchni biurowej (3 kondygnacje) i możliwość w kolejnym etapie rozbudowy o magazyn o pow. 700m2 ( po przeniesieniu zjazdu, związanego z budową nowego węzła obwodnicy zachodniej Szczecina).
Więcej informacji udzielimy telefonicznie.




-Pomożemy Państwu uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę z 23 banków.

-LICENCJONOWANE BIURO - BEZPIECZNY ZAKUP!
na naszej stronie znajdą Państwo około 15.000 aktualnych ofert nieruchomości www.360investment.pl
-Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów pośrednictwa, posiadający ubezpieczenie PZU S.A..:
Piotr Bury (licencja nr.18874) mob:+48 662108327
-Zarządca odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umów zarządzania najmem, Maciej Bury (licencja nr.29860) mob:+48 518763416.
Małgorzata Góra, Rzeczoznawca Majątkowy (numer uprawnień 6257) mob: biuro:+48 510400360
-Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Piotr Bury 360INVESTMENT
(360INVESTMENT.PL)
nr licencji: 18874

662108 (pokaż)
biuro@360invest.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ZIELONA GÓRA, ZAWADA
1 499 000 PLN 10769 m2
Nieruchomość inwestycyjna objęta MPZP
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA, ZAWADA
Wyłącznie w Turant Dominiak & Wspólnicy Oferta Nieruchomości Gruntowej Inwestycyjnej - Zielona Góra, Zawada Przedmiotem oferty jest jedna działka geodezyjna o powierzchni 1,0769 hektara, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zielonogórskiej w sołectwie Zawada w Zielonej Górze. Nieruchomość objęta jest MPZP i oznaczona symbolem PU - teren o funkcji produkcyjno - usługowej i magazynowo- składowej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest 80 metrów od drogi powiatowej nr 1187F (ul. Zielonogórska) oraz 7 km od węzła drogi ekspresowej S3. Charakterystyka działek 1. Powierzchnia: 1,0769 hektara 2. Jedna działka geodezyjna 3. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: cele produkcyjno- usługowe z możliwością składowania i magazynowania, lokalizacja obiektów produkcyjno- usługowych, magazynowych, administracyjno- socjalnych oraz infrastruktury technicznej, dopuszcza się możliwość urządzenia parkingu zakładowego. 4. Klasyfikacja gruntu: Bp 5. Maksymalna wysokość budynku 10 m. Infrastruktura - Dostęp do mediów: prąd - w drodze, woda - w drodze, kanalizacja - w drodze. - Drogi dojazdowe: działka posiada bezpośredni dostęp do ulicy Zielonogórskiej - powiatowa 1187F. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działek. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 499 000 PLN
10769 m2 Zobacz ofertę
notatnik
KOZIELICE
1 500 000 PLN 16577 m2
Hala w budowie 525 m2 na działce 1,65 ha Kozielice
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KOZIELICE,
Hala w trakcie budowy o wymiarach 35 m x 15 m x 5 m, na działce o powierzchnia 1,65 ha w sąsiedztwie węzła Pyrzyce i Kozielic. Aktualne pozwolenie na budowę i dziennik budowy. ZAKRES PRAC: HALA o wymiarach 15 m x 35 m x 5 m. Kąt nachylenia dachu 20 stopni. Przystosowano do suwnicy o nośności 3,2 t (strefa 2 ) WYKONANIE ORAZ DOSTAWA KONSTRUKCJI STALOWEJ - Wykonana z elementów spawanych ze stali o wysokiej wytrzymałości - Słupy boczne jak i dźwigary dachowe zrobione z dwuteowników lub kratownic - Wszystkie elementy łączone na budowie za pomocą śrub ZABEZPIECZANIE ANTYKOROZYJNE - Konstrukcja stalowa malowana farbą poliuretanową. - Łączna grubość powłoki malarskiej do 100 mikronów. MONTAŻ KONSTRUKCJI: - Montaż konstrukcji hali z dźwigiem przez wykwalifikowaną ekipę. Wszystkie maszyny potrzebne do montażu zapewnia Wykonawca. - Kotwy fundamentowe płytkowe wklejane za pomocą dwuskładnikowej żywicy lub gotowe marki zatapiane w fundamentach PŁATWIE DACHOWE: - Płatwie dachowe ocynkowane wykonane z profili ze stali o wysokiej wytrzymałości - Komplet akcesoriów dachowych: tężniki dachowe, tężniki kalenicowe, odciągi - Rozstaw płatwi na dachu co 1,50 m - 3,5 m. Panele warstwowe ścienne z wypełnieniem poliuretanowym PIR - Grubość izolacji 120 mm - Rodzaj zamku : Standard - Komplet obróbek blacharskich zewnętrznych, łączników, uszczelek itp. - Odporność ogniowa NRO / EI 15 DACH HALI: - Panele warstwowe dachowe z wypełnieniem poliuretanowym PIR - Grubość izolacji 160 mm - Komplet obróbek blacharskich, łączników, uszczelek itp. - Odporność ogniowa NRO / EI 15 OBRÓBKI BLACHARSKIE - Obróbki blacharskie z blachy stal. powlekanej o gr. 0,50mm - Założono obróbki blacharskie oraz system łączników dla zewnętrznej warstwy płyt warstwowych - Komplet łączników, uszczelek, itp. ODWODNIENIE GRAWITACYJNE - Rynny i rury spustowe - stalowe powlekane - Haki do rynien i obejmy do rur spustowych - Wymiary rynny 150 mm, rury spustowej 100mm - Bez podłączenia do instalacji BRAMY SEGMENTOWE: - Bramy segmentowe o szerokości 4,00 m x 4,00 m - 2 szt. - Bramy ocieplane pełne, otwierane ręcznie - Wykonane z płyt warstwowych o grubości 45 mm z poliuretanowym rdzeniem wykonanym z trudno palnej pianki poliuretanowej - Profile segmentowe posiadają zabezpieczenie przed zakleszczeniem palców - Okładziny zewnętrzne segmentu wykonane są z blachy cynkowanej i malowanej metodą piecową DRZWI STALOWE - Drzwi stalowe pełne jednoskrzydłowe - O szerokości 0,9 m x 2,0 m - Ilość 2 szt. ŚWIETLIK DACHOWY KALENICOWY: - Świetlik dachowy kalenicowy, kopułowy o szerokości 2 m i długości 25 m (poliwęglan 16 mm. Faktoria Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości pl. Lotników 6/2 (blisko ul. Kaszubskiej) 70-414 Szczecin +48501750242 +48(91)4888052 +48(92)4893663 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 500 000 PLN
16577 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Chłopy, Chłopy Las, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
1 500 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Chłopy Chłopy
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Chłopy, Chłopy Las, Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
Unikatowa działka położona zaledwie 100m od morza! Idealny teren inwestycyjny! Atrakcyjna działka budowlana położona w Chłopach przy głównej ulicy Kapitańskiej. Do Mielna 6km, do Sarbinowa 2km, do Koszalina 16km. Działka o powierzchni 1.814m2 w kształcie nieregularnym, niezadrzewiona. Objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona jest symbolem-I.07.U/MN- tereny zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Podstawowe parametry z MPZP: - zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej oraz zabudowy wielorodzinnej, - zabudowę usługową dopuszcza się w formie zabudowy wolnostojącej i szeregowej, - wskaźnik powierzchni zabudowy: nie więcej niż 35% powierzchni działki budowlanej, - powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 30% powierzchni działki budowlanej, - wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych i usługowych na terenie w strefie ochrony konserwatorskiej: nie więcej niż 9 m, - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 12 m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 6,0 m, - intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,1 i nie więcej niż 1,2, - parametry dachu: - dach dwuspadowy w tym naczółkowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, - kąt nachylenia połaci: 35°-45°, główna kalenica dachu równoległa lub prostopadła do ulicy, z której odbywa się wjazd na działkę. Media w drodze dojazdowej: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Bardzo dobry dojazd-drogą asfaltową. W sąsiedztwie domy, pensjonaty, zabudowa rekreacyjna. Zachodniopomorskie Chłopy za zaciszna wieś letniskowa nad morzem, której podstawowymi walorami turystycznymi są piaszczyste plaże, korzystny dla zdrowia klimat oraz piękne okoliczności przyrody. Działka usytuowana przy jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10- dojazd do Mielna, Sarbinowa, Kołobrzegu. Zapraszamy na prezentację. Oglądanie tylko z Pośrednikiem (nr lic.zaw. 11917) Oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty określonej w art.66 KC.
1 500 000 PLN
Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję