SZCZECIN DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 320 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin

Działka na sprzedaż - Szczecin, Skolwin

oferta była przeglądana 120 razy

320 000 PLN notatnik

cena za m2 253 PLN

  • ZDJĘCIA
Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (1)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (2)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (3)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (4)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (5)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (6)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (7)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (8)Rolno-budowlana, 1,266 m2, Szczecin Skolwin (9)

(ANTARES)
informacje ogólne
Symbol
276/1209/OGS
Powierzchnia działki
1 266, 00 m²
Rodzaj działki
ROLNO-BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
252, 76 PLN
Cena cena w innych walutach
320 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
25, 00
Długość działki (mb.)
50, 00
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Szczecin Skolwin ul. Nefrytowa - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1266 m^2 za cenę 320 000 zł. Działka położona jest na północy Szczecina Dzielnica Skolwin. Dzielnica ta to nowe, rozwijające się osiedle z terenami zielonymi - lasy i strumyki. Teren, na którym położona jest działka, przeznaczony jest w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne - tereny mieszkaniowe. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w chwili obecnej jest w procesie uzgodnień - po pierwszym wyłożeniu projektu planu do wglądu publicznego. W trakcie uzgodnień warunki uzbrojenia terenu: woda z sieci na działce, szambo szczelne lub ekologiczne, możliwość przyłącza gazu, na przeciwko działki nowa trafostacja (skrzynka elektryczna bezpośrednio na działce na indywidualny wniosek inwestora). Działka płaska, na lekkim wzniesieniu ok. 85 m nad poziomem morza, z pięknym widokiem na rozlewisko Odry. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna. Dodatkowym atutem jest planowana budowa zachodniej obwodnicy Szczecina, która ułatwi szybki wyjazd z miasta w kierunku Berlina, Gdańska czy Świnoujścia.
Zapraszamy na prezentację.



ANTARES Agnieszka Tasarz
572205805, 572590476
www.antares.szczecin.pl

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


(ANTARES)

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
WARZYMICE
325 000 PLN 1027 m2
Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ WARZYMICE,
Oferta tylko u nas! Nie szukaj dalej! Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wydane Warunki Zabudowy dla działki sprzed podziału. Działka o obszarze 1027 m2. Częściowo uzbrojona: - studnia głębinowa na działce, -prąd w drodze (10 m) Do wybudowania: Kanalizacja - szambo bezodpływowe. Działka płaska, o kształcie prostokąta. Zgodnie z warunkami zabudowy: - wysokość nieruchomości do 9 metrów, - dach dwu lub wielospadowy o nachyleniu 30-45 stopni, - maksymalna powierzchnia zabudowy 12,6% (129,4 m2 powierzchni zabudowy na gruncie), - powierzchnia biologicznie czynna - min. 50%, - zaopatrzenie w wodę ze studni własnej (już wybudowana), - kanalizacja własna - szambo bezodpływowe. Cena brutto. Brak podatku PCC. Udział w drodze w cenie działki. Zapraszamy na prezentację! Karbowniczyn Nieruchomości i Finanse świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - licencja PFRN nr 25999. Jesteśmy również zarejestrowanym w KNF pośrednikiem kredytu hipotecznego oraz gotówkowego. Świadczymy usługi pośrednictwa finansowego w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego lub na działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. We do speak English. Wir sprechen Deutsch. Tę oraz inne oferty nieruchomości znajdziesz na naszej stronie karbowniczyn.pl Zapraszamy do kontaktu: Michał +48 516 143 393 (polski, English) Agnieszka +48 518 588 292 (polski) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
325 000 PLN
1027,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, SŁAWOCIESZE
319 000 PLN 1511 m2
Super działka z MPZP na Prawobrzeżu.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SŁAWOCIESZE
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1511 m2 w trzeciej linii zabudowy, najtańsza z kompleksu 7 działek na tym terenie, objęta miejscowym planem zagospodarowania: Zabudowa jednorodzinna (również dwulokalowa) domy wolnostojące maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: 25 %minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej 60%maks. wysokość zabudowy nie więcej niż 9,5 mbudynki kryte dachami stromymi (dopuszcza się dla garaży wolno stojących i obiektów gospodarczych dachy płaskie. Działka jest jedną z 7 działek - specjalna oferta przy zakupie całości (8266m2). Sprawdź pozostałe oferty działek obok - w pierwszej linii zabudowy. UZBROJENIE: w drodze: gaz, woda, prąd OKOLICA: szybki dojazd do centrum Szczecina koleją z Wielgowa Tereny idealne dla osób chcących mieszkać poza miastem. Lasy, ścieżki rowerowe, a jednocześnie dobry dojazd do miasta. Odległość do szpitala 3 km, do dworca kolejowego Wielgowo 2,3 km, do centrum miasta 21 km, do Berlina 165 km nad morze (np.Międzyzdroje) 87km. Zapraszam na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
319 000 PLN
1511,00 m2 Zobacz ofertę