SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 599 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Szczecin Skolwin bliźniak na ładnej działce.

Dom na sprzedaż - Szczecin, Skolwin

oferta była przeglądana 36 razy

599 000 PLN notatnik

cena za m2 4 404 PLN

  • ZDJĘCIA

(ANTARES)
informacje ogólne
Symbol
224/1209/ODS
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
136, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
83, 70 m²
Powierzchnia działki
1 037, 00 m²
Rok budowy
1935
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Standard
DO REMONTU
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
4 404, 41 PLN
Cena cena w innych walutach
599 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
MOŻLIWE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, C.O. WŁASNE
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Do sprzedaży połowa bliźniaka położona na os. Skolwin, w bocznej, cichej i spokojnej ulicy. Budynek przedwojenny z 1935 roku, parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Budynek murowany, ocieplony styropianem, okna PCV, dach pokryty dachówką cementową około 20 letnią. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego, rocznego pieca dwuobiegowego. Wnętrze domu do remontu generalnego.

Rozkład pomieszczeń:
Parter: dwa pokoje po około 16 m2 każdy, kuchnia 8 m2, łazienka 6,5 m2, wc 2 m2, małe pomieszczenie z zejściem do piwnicy oraz hall z dwoma korytarzami 13 m2. Poddasze: dwa pokoje 11 i 9 m2 oraz część poddasza niezagospodarowana około 22 m2. Dodatkowo nad pokojami znajduje się strych. Piwnica: dwa pomieszczenia około 31 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1 003 m2. Za działką przebiega linia kolejowa na Police.

Termin wydania do trzech miesięcy. 
Zapraszamy na prezentację. 






ANTARES Agnieszka Tasarz
91 424 01 58, 501 212 058

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


(ANTARES)

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DACHOWA
589 000 PLN 57 m2
Energooszczędny, skrajny szereg, smart home
DOM NA SPRZEDAŻ DACHOWA,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Na sprzedaż skrajny szereg w Dachowej. komfortowy i bogato wyposażony z ogródkiem, garażem i 3 miejscami do parkowania. Mieszkanie składa się: - Parter salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek (24,75 m2) wiatrołap ( 2,96 m2) - Piętro: sypialnia 1 (11,82 m2) sypialnia 2 (8,16 m2) łazienka (3,71 m2) korytarz- schody (5,32 m2) Całość mieszkalna to 56,72 m2, dodatkowo GARAŻ 14,3 m2 Mieszkanie jest jasne i bogato wyposażone, a komfort zapewniają: * instalacja fotowoltaiczna * ogrzewanie podłogowe * stacja uzdatniania wody * klimatyzacja * pełen monitoring * rolety antywłamaniowe sterowane elektrycznie * światłowód Mieszkanie nie wymaga żadnego nakładu finansowego, wystarczy spakować walizki i wprowadzić się. To świetna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, oraz bardzo niskie koszty utrzymania. Rachunki za prąd w całości pokrywa instalacja fotowoltaiczna. Za gaz w sezonie grzewczym faktury opiewały na kwoty 120-150 zł/ mc. Umeblowanie do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy garaż (14,3m2) i aż 3 stanowiska do parkowania. Taras został zadaszony, co zapewnia prywatność oraz możliwość korzystania również podczas deszczu, a ogródek jest większy niż u sąsiadów. (96m2) Osiedle spokojne, a sąsiedzi życzliwi. Jest tu wydzielona strefa piknikowa tylko dla mieszkańców wspólnoty. Niedaleko plac zabaw dla najmłodszych. Dachowa to idealne miejsce do zamieszania, jak i na zakup inwestycyjny. Na obrzeżach jest wiele dużych firm i zakładów pracy - potencjalnych najemców. To idealne miejsce dla aktywnych, ale też szukających wytchnienia od miejskiej wrzawy. Dookoła wiele tras rowerowych, spacerowych, jeziora, lasy. Świetny dojazd do Poznania dzięki bliskości tras S11 i A2, ale również komunikacja miejska dobrze funkcjonuje. W bliskim sąsiedztwie markety, sklepy, paczkomat, restauracje, kawiarnie, przedszkola, szkoły i wiele innych usług, Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentację, a inne biura nieruchomości do współpracy! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
589 000 PLN
3 57 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Tatów, Tatów Jezioro, Las, Pas nadmorski, Ulica osiedlowa
599 000 PLN 100 m2
Dom bliźniak - Tatów Tatów
DOM NA SPRZEDAŻ Tatów, Tatów Jezioro, Las, Pas nadmorski, Ulica osiedlowa
WYKOŃCZENIE ZEWNĘTRZNE BUDYNKU - Elewacja - system elewacyjny puc mineralny malowany w kolorze lub silikonowosilikatowy barwiony w masie. - Parapety zewnętrzne - blacha powlekana. - Balustrady metalowe, malowane w kolorze. - Tarasy na gruncie z płyt chodnikowych lub polbruku. - Rury i rynny blaszane, montowane do okapu oraz na zewnątrz elewacji. WYKOŃCZENIE WEWNĘTRZNE LOKALU - Ściany wewnętrzne prefabrykowane z keramzyto-betonu (gr. 12 cm). - Drzwi wejściowe do lokalu pełne z przeszkleniem. - Ściany wykończone gładzią szpachlową przygotowane do malowania oraz płyty G-K montowane na sufitach nad pierwszym piętrem. - Stolarka okienna PCV trzyszybowa biała w srodku, kolor na zewnątrz. - Posadzki betonowe. - Malowanie ścian i sufitów po stronie użytkownika. - Strop wykończony płytą G-K lub tynkiem gipsowym. - Parapety wewnętrzne plastikowe. - Brak drzwi wewnętrznych. WYPOSAŻENIE WNĘTRZA - Mieszkania zaprojektowane w stanie deweloperskim, przekazywane użytkownikom do tzw. wykończenia indywidualnego. - Przestrzeń mieszkalna wyposażona w podstawowe instalacje: wodociągową, elektryczną, kanalizacyjną, gazową. INSTALACJE 1. INSTALACJE WODNO - KANALIZACYJNE - Zasilanie w wodę z sieci gminnej. - Kanalizacja podłączona do sieci gminnej. - Instalacja wod-kan i podejścia z tworzyw sztucznych. - Przygotowanie podejść wod-kan bez armatury, urządzeń i przyborów (bez białego montażu). - rozliczenie wody poprzez podliczniki 2. INSTALACJE C.O I C.W.U. - Instalacja C.O i C.W.U. i podejścia z tworzyw sztucznych. - Ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze. - W łazience grzejnik drabinkowy. - Centralne ogrzewanie - piec kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem. KONSTRUKCJA BUDYNKU Ściany wykonane z płyty fundamentowej o grubości 25 cm zbrojona siatką 15x15x0,8 cm. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne z keramzyto-betonu (gr. 15 cm), ściany konstrukcyjne wewnętrzne z keramzyto-betonu (gr. 20 cm), ścianki działowe z keramzyto-betonu (gr. 12 cm). Schody wewnętrzne - żelbetowe prefabrykowane bez okładzin. STROPY wykonane w technologii mieszanej Filigran między piętrami oraz strop o konstrukcji drewniane nad pierwszym piętrem, ocieplony 30 cm wełną mineralną. Na strychu w przestrzeni nieużytkowej brak podłóg. Dach wielospadowy, wykonany w konstrukcji drewnianej z kratownic prefabrykowanych, pokryty dachówką cementową. IZOLACJE PRZECIWWILGOCIOWE I TERMICZNE PRZECIWWILGOCIOWA .Folia budowlana na gruncie rodzimym. Na wieńcach przy styku z konstrukcją drewnianą TERMICZNA - Ściany zewnętrzne - styropian grafitowy grubości 20 cm. - Wybór systemu ocieplenia i wykończenia ścian zewnętrznych nastąpi w trakcie realizacji przy zachowaniu określonej w obowiązujących przepisach budowlanych izolacyjności cieplnej przegród, oznacza to możliwość przyjęcia do wykonania ocieplenia i wykończenia elewacji w systemie innej dostępnej firmy, niż wskazana w projekcie. - Płyta fundamentowa izolowana styrodurem 15 cm. Kontakt z pośrednikiem Anna Zuszek, tel. 533 925 566
599 000 PLN
4 100 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję