STEPNICA DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 193 375 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Stepnica działka z warunkami zabudowy

Działka na sprzedaż - Stepnica

oferta była przeglądana 92 razy

193 375 PLN notatnik

cena za m2 65 PLN

  • ZDJĘCIA
Stepnica działka z warunkami zabudowy (1)Stepnica działka z warunkami zabudowy (2)Stepnica działka z warunkami zabudowy (3)Stepnica działka z warunkami zabudowy (4)Stepnica działka z warunkami zabudowy (5)Stepnica działka z warunkami zabudowy (6)Stepnica działka z warunkami zabudowy (7)Stepnica działka z warunkami zabudowy (8)Stepnica działka z warunkami zabudowy (9)Stepnica działka z warunkami zabudowy (10)Stepnica działka z warunkami zabudowy (11)Stepnica działka z warunkami zabudowy (12)Stepnica działka z warunkami zabudowy (13)Stepnica działka z warunkami zabudowy (14)Stepnica działka z warunkami zabudowy (15)
Marcin Wieloch
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

tel.: 502186855
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PAT21054
Powierzchnia działki
2 975, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
65, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
193 375, 00 PLN
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
74, 00
Długość działki (mb.)
43, 00
Opis oferty
Działka budowlana zlokalizowana w Stepnicy, wydane warunki zabudowy (jednorodzinny, wolnostojący, zabudowa do 20% działki). Media woda, prąd,kanalizacja w drodze wewntrznej przy działce. Działka położona w niezwykle cichej i zielonej okolicy, zaledwie 40 km od centrum Szczecina. W odległości 4 km od działki Zalew Szczeciński, kluby żeglarskie a także nowa marina w budowie. Działka jest częścią kompleksu składającego się z 11 działek. Polecamy ze względu na lokalizację i atrakcyjną cenę.



Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marcin Wieloch
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

502186 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KOŁBASKOWO
199 000 PLN 775 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KOŁBASKOWO,
Proponuje do zakupu działkę położoną w drugiej linii zabudowy z pięknym widokiem na pola i okoliczne domy. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów, w okolicy sporo nowych domów. Nieruchomość atrakcyjna ze względu na cenę i położenie dla osób które cenią sobie kontakt z naturą a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
199 000 PLN
775,00 m2 Zobacz ofertę