BINOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 420 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

BINOWO - działka z warunkami zabudowy

Działka na sprzedaż - Binowo

oferta była przeglądana 90 razy

420 000 PLN notatnik

cena za m2 300 PLN

  • ZDJĘCIA
BINOWO - działka z warunkami zabudowy (1)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (2)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (3)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (4)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (5)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (6)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (7)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (8)BINOWO - działka z warunkami zabudowy (9)
Jacek Raszkowski
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 23600

tel.: 506025055
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MTN13137
Powierzchnia działki
1 400, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
300, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
420 000, 00 PLN
uzbrojenie
Podłączony gaz
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
BINOWO - propozycją sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy.

Działka o powierzchni 1400m2 położona jest w obszarze natura 2000 "" Wzgórze Bukowe ".
Działka nie ogrodzona, płaska z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Dla przedmiotowej działki zostały wydane n/p warunki zabudowy:
- powierzchnia zabudowy do 10%
- szerokość ściany frontowej 13,5m - 20m
- wysokość budynku do 2 kondygnacji
- wysokość 8m - 8,5m w kalenicy
- wysokość 3m - 3,4m do okapu dachu głównego
- dach symetryczny, dwuspadowy o kącie nachylenia 38 - 42 stopni.

Aktualnie właściciel posiada do sprzedaży trzy działki położone obok siebie,
z tymi samymi warunkami zabudowy. Media w drodze.

Do jeziora 1,3km, do pola golfowego 2,1km, do Szczecina 20km.

DLA ZAINTERESOWANYCH - WŁAŚCICIEL MOŻE POSTAWIĆ DOM MODUŁOWY/SZKIELETOWY PO UZGODNIENIU PROJEKTU I WARUNKÓW.

ZAPRASZAM.





POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI:
*10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR
*10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis
*10% rabatu w Hiper Stolarka
*voucher na projekt domu w Superdom
*oraz wiele innych sprawdź nas

Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jacek Raszkowski
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 23600

506025 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Łuskowo
410 000 PLN 0 m2
działka nad rzeką Dziwną
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Łuskowo,
Działka o powierzchni 1,644ha w otoczeniu działek o przeznaczeniu pod zabudowę rekreacyjną przy rzece Dziwna w pobliżu morza. Działka obecnie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem ZZ- zieleń zorganizowana. Właściciele wystąpili do gminy o zmiany prawne aby uzyskać w zmienionym planie zagospodarowania przeznaczenie na budownictwo rekreacyjne tak jak sąsiednie działki. Z jednej strony są działki zapisane w miejscowym planie z takim przeznaczeniem a z drugiej działki, które nie są objęte miejscowym planem a w studium uwarunkowań i rozwoju z przeznaczeniem pod rekreację. Przedmiotowa działka ma w przybliżeniu wymiary 53x300m i rozciąga się od drogi do rzeki. Klasyfikacja gruntów IV a i b. Teren jest wyniesiony, bezpieczny z pochyleniem w stronę rzeki co daje na wodę ładne widoki. Dostęp bezpośrednio do drogi asfaltowej z wydzieloną ścieżką rowerową. Przy działce woda, prąd, gaz. Działka obecnie wykorzystywana rolniczo, bez zadrzewień, nie ogrodzona. Do Międzywodzia nad morzem około 10km. Polecamy działkę dla inwestora, który chciałby doprowadzić do końca zmiany w miejscowym planie zagospodarowania i uzyskać możliwość podziału na działki od 1000m2 co dało by możliwość wielokrotnego zwiększenia wartości nieruchomości. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48. 500. 103. 180. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
410 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
KARWOWO
410 000 PLN 1157 m2
Ostatnia przepięknie położona działka
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KARWOWO,
We wsi Karwowo w gminie Kołbaskowo, 10 km od Bramy Portowej, oddalona o 20 min jazdy samochodem jest przepięknie położona działka. Działka, która czeka na kogoś kto chce mieszkać blisko miasta ale nie w centrum. Z działki rozciąga się przepiękny widok na panoramę Szczecina. Wieś Karwowo skomunikowana jest ze Szczecinem autobusem linii 243 więc nie koniecznie trzeba się poruszać samochodem. W sąsiedztwie działki są tylko domy jednorodzinne i żadne inne nie powstaną. Natura, ścieżki rowerowe, jezioro, przepiękna i spokojna wieś. Każdy kto marzy o życiu w ciszy w pobliżu natury ale nie może lub nie chce oddalać się od miasta powinien tę działkę kupić. Sama działka jest niemal kwadratowa więc idealnie nadaje się do wkomponowania domu i zaprojektowania ogrodu. Przy granicy działki jest woda i prąd a gaz jest na działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Zatem jeśli cenisz sobie ciszę i spokój w miejscu zamieszkania ale chcesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje duże miasto to jest to oferta właśnie dla Ciebie. Jest to już ostatnia działka w naszej ofercie więc trzeba się szybko decydować. Uwaga. Istnieje możliwość zakupu na dogodne raty! Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
410 000 PLN
1157,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kopnica, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy, Szkoła, Tere
430 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Kopnica
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Kopnica, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy, Szkoła, Tere
Działka z widokiem na morze. Działka budowlana o powierzchni 10 779 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 150 x 70 m, z widokiem na morze i jezioro Kopań. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej, oznaczonym symbolem 1 MN,U oraz na terenie zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, oznaczonym symbolem 4 RM. Na terenie MN,U minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek wynosi 2 000 mkw., dla terenu RM są to 3 000 mkw. Maksymalna wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Maksymalna powierzchnia zabudowy, to 35% (MN) i 40% (RM). Powierzchnia ok. 8 000 mkw., to teren z symbolem RM. Działka położona na wzniesieniu, z łagodnym spadkiem w kierunku północno-zachodnim. Działka graniczy od wschodu i od zachodu z działkami budowlanymi, od południa z gospodarstwem rolnym, od północy z drogą dojazdową. Woda i gaz w drodze dojazdowej, prąd 150 m dalej, kanalizacja 500 m. Dojazd drogą gruntową długości ok. 300 m od asfaltu. Wieś letniskowa Kopnica (120 mieszkańców) położona jest na terenie gminy Darłowo, w odległości 4 km od jeziora Kopań, 6 km od Darłowa, 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki.
430 000 PLN
Zobacz ofertę