Niekłonice DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 120 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

NIEKŁONICE - DZIAŁKA BUDOWLANA 872M2

Działka na sprzedaż - Niekłonice

oferta była przeglądana 17 razy

120 000 PLN notatnik

cena za m2 138 PLN

  • ZDJĘCIA
Sonia Kijańczyk
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 537 300 893
email: skij@mikulski-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
6033/MKN/DZS-278821
Cena cena w innych walutach
120 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA
Opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Niekłonicach, zaledwie 5 km od Koszalina. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu lasów, pól, co zapewnia ciszę i kontakt z naturą, a jednocześnie oferuje wygodny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej.
INFORMACJE PODSTAWOWE:
Powierzchnia działki - 872m2
Kształt działki - prostokąt
Działka - skrajna
Wygląd działki - pusta
Ogrodzona - nie
Działka zadrzewiona - nie
Warunki glebowe - teren suchy
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - brak
Decyzja o warunkach zabudowy: brak
Decyzja o pozwoleniu na budowę: brak
POŁOŻENIE:
Odległość do najbliższych zabudowań: 10m
Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa
Droga dojazdowa: udział w gruncie
Rodzaj drogi dojazdowej: utwardzona droga
Dostęp do drogi publicznej: tak
Odległość do tras krajowych: 5km do S11
Ukształtowanie terenu: teren płaski
MEDIA:
WODA: własna studnia
KANALIZA: przewidziane własne szambo
GAZ: w drodze - 5m
PRĄD: w drodze - 5m
Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą.
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
biuro@mikulski-nieruchomosci.pl
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Sonia Kijańczyk
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

537 300 8 (pokaż)
skij@mikulski-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŚMIECHÓW
129 000 PLN 1065 m2
Działka z wydanymi WZ, 1065 m2!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ŚMIECHÓW,
Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu w pobliżu malowniczej nadmorskiej miejscowości Gąski! Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1065 m2, idealną dla osób ceniących spokój, naturę i bliskość morza zaledwie 2,5 km od plaży! Warunki zabudowy: - Możliwość wybudowania domu o powierzchni zabudowy od 100 do 220 m2 - Maksymalna wysokość budynku: 9 m - Szerokość elewacji frontowej: do 12 m - Dach dwuspadowy lub wielospadowy o nachyleniu 25-45° Media i infrastruktura: - Gazociąg dostępny przy głównej drodze graniczącej z działką, - Woda przy granicy działki, w drodze wewnętrznej, - dojazd asfaltowa droga, a następnie droga utwardzona, - teren płaski i wyrównany, bez zadrzewień, gotowy do zagospodarowania według własnego projektu! Dodatkowe możliwości: Masz większe plany? W ofercie posiadamy 10 identycznych działek o powierzchni od 900 do 1065 m2, co daje możliwość zakupu większej przestrzeni i stworzenia własnego kompleksu! Nie zwlekaj! To doskonała okazja na spełnienie marzeń o własnym domu w wyjątkowej lokalizacji. Każdy dzień tutaj będzie przypominał wakacje! Skontaktuj się już dziś i zarezerwuj swoją działkę! Agent prowadzący: Tymoteusz Lesiak tel. 883 334 831 e-mail: tymoteusz.lesiak@remax-polska.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: natropie@remax-polska.pl Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
129 000 PLN
1065 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Borkowice, Borkowice
121 496 PLN 0 m2
Działka budowlana w Borkowicach, blisko Obornik Ś
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Borkowice, Borkowice
Sprzedam działkę siedliskową z możliwością budowy domu w Borkowicach!. Teren o powierzchni 2,5 ha podzielony na działki To idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w malowniczej okolicy. Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 30 arów Położenie między Obornikami Śląskimi a Trzebnicą zapewnia szybki dojazd do Wrocławia - to wyjątkowy atut dla osób ceniących komfortową komunikację. Bliskość Obornik Śląskich to kolejny plus - zapewnia dostęp do miejskiej infrastruktury, takiej jak sklepy, placówki medyczne oraz przedszkola, żłobki i szkoły dla Twoich dzieci. Dodatkowo, w Obornikach Śląskich znajduje się nowy odkryty basen oraz kino, które zapewniają rozrywkę dla całej rodziny. Cisza, spokój i przyjazne środowisko są tu na wyciągnięcie ręki. Możesz cieszyć się bliskością natury, jednocześnie mając wszystkie udogodnienia miasta w zasięgu ręki. Nie przegap tej okazji! Działka budowlana w Borkowicach czeka na Ciebie! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji! #działkiBudowlane #Borkowice #ObornikiŚląskie #Trzebnica #Wrocław #szybkiDojazd #infrastrukturaMiejska #przedszkola #żłobki #szkoły #basen #kino #środowisko #cisza #marzeniaOSwoimDomu Zapewniamy kompleksową obsługę, doradcę kredytów hipotecznych, pewną transakcję. Towarzyszymy Państwu od momentu umówienia prezentacji do przekazania nieruchomości. Zapraszam na prezentacje. KONTAKT: Tomasz Ślęzak tel.: 784 339 970 Więcej ofert na www.nieruchomoscislezak.pl “Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 14707) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
121 496 PLN
Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję