Koszalin DOM SPRZEDAŻ za cenę 959 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert Następna oferta

Nowoczesny dom w Nowych Bielicach, ul. Hiacyntów.

Dom na sprzedaż - Koszalin, ul. Nowe Bielice

oferta była przeglądana 37 razy

959 000 PLN notatnik

cena za m2 8 152 PLN

  • ZDJĘCIA
Andrzej Majewski
(Urbanowicz Centrum N ieruchomości B. Urbanowicz, G. Urbanowicz s.c..)
nr licencji: 1886

tel.: 888 153 031
email: a.majewski@ucn.pl
informacje ogólne
Symbol
2105466
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
117, 64 m²
Powierzchnia działki
403, 00 m²
Rok budowy
2023
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
BETON KOMÓRKOWY
Cena cena w innych walutach
959 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
1
Opis oferty


Prezentujemy bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, 5-pokojowy o powierzchni całkowitej 117,64m2, położony w Nowych Bielicach na działce o powierzchni 403m2 przy ulicy Hiacyntów.

Piętrowy dom wybudowany w technologii tradycyjnej składający się:

- z parteru, czyli przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, z którego wychodzimy na taras, wc, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu i garażu

- oraz pierwszego piętra: przedpokoju, 4 pokoi i łazienki.

Budynek wybudowano w 2023 roku i wykończony w 2024 roku materiałami o bardzo dobrej jakości. Gwarancja na sprzęty i zabudowę do października 2026r. Nieruchomość posiada instalację elektryczną, gazową, wodociągową i kanalizacyjną. Dach kryty podwójną papą i styropianem 30cm. Podwójna izolowana ściana pomiędzy domami. Nieruchomość urządzona nowocześnie w modnej kolorystyce. Wszystkie okna w domu są trzyszybowe, wykonane z PCV.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Ogrzewanie domu z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Istnieje możliwość zamontowania kominka.

W cenie stała zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD.

LOKALIZACJA:

Spokojna okolica, bardzo dobre połączenie z miastem, łatwy bezproblemowy dojazd, sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy.

Okolica ciągle rozwijająca się, bardzo chętnie wybierana na docelowe miejsce zamieszkania ze względu na bliskość do miasta, należy do spokojnych i bezpiecznych, jest bogata w zieleń, nowi właściciele będą mogli cieszyć się miłym sąsiedztwem i estetyką krajobrazu.

OPŁATY:

Podatek od nieruchomości za cały rok około 400zł. Inne opłaty takie jak woda, prąd i gaz, płatne według indywidualnego zużycia.

Oglądanie wyłącznie z pośrednikiem.

Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

Na naszej stronie znajdziesz podobne oferty. Zapraszamy!
Andrzej Majewski
(Urbanowicz Centrum N ieruchomości B. Urbanowicz, G. Urbanowicz s.c..)
nr licencji: 1886

888 153 0 (pokaż)
a.majewski@ucn.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOBRA
969 000 PLN 137 m2
Nowa inwestycja w Dobrej! Bliźniaki z garażem.
DOM NA SPRZEDAŻ DOBRA,
Nowa inwestycja w Dobrej. Na sprzedaż bliźniaki z garażami w inwestycji domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujący się w Dobrej. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni i lasów. W pobliżu tereny spacerowe, ścieżki rowerowe, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, NZOZ. Domy są zlokalizowane bezpośrednio przy oświetlonej drodze publicznej, nawierzchnia polbruk. Kupując tą nieruchomość nie płacisz PCC ! Rozkład pomieszczeń: PARTER: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym -Łazienka -Garderoba -Korytarz -Garaż I PIĘTRO : -Korytarz -Pokój -Pokój -Łazienka -Pokój -Pokój Nieruchomość sprzedawana w standardzie deweloperskim. Kanalizacja. Zbiornik na wodę deszczową. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację ! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
969 000 PLN
5 137 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DOBRA
969 000 PLN 137 m2
Dobra 5 pok - rekuperacja, garaż
DOM NA SPRZEDAŻ DOBRA,
Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją pomiędzy, został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Media: kanalizacja, prąd, woda miejska Poniżej zestawienie użytych materiałów oraz standard wykończenia : - Ściany nośne Porotherm 24 cm + 20cm ocieplenia styropianem grafitowym, tynk mineralny. - Tynki wewnętrzne gipsowe - Wentylacja mechaniczna - Rekuperacja - Ogrzewanie podłogowe: w całym domu na parterze i na piętrze ( w łazience i toalecie wyprowadzenie pod grzejnik drabinkowy ) - Piec gazowy dwu-obiegowy z zamkniętą komorą spalania. - Okna trzyszybowe ( kolor zewnątrz jasny brąz, wewnątrz biały ), ciepły montaż . Okno tarasowe przesuwne. - Puszki i elektryka w oknach na parterze - możliwość zamontowania rolet lub żaluzji fasadowych - Schody wewnętrzne na piętro, żelbetowe wylewane - Instalacja elektryczna, hydrauliczna - W pokojach rozprowadzona instalacja internetowa oraz TV - Dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową w kolorze grafitowym. - Dach ocieplony wełną mineralną o grubości 20 +12 cm - Strop poddasza, płyty GK, - Drzwi zewnętrzne stalowe lub aluminiowe - Ogrodzenie między sąsiadami, systemowe, stalowe kratownice - Podjazd do garażu i dojścia do budynków z kostki betonowej - Teren wyrównany Dodatkowo za dopłatą możliwość wykonania i zamontowania : - Pompy ciepła lub montaż hybrydy ( pompa ciepła z piecem gazowym w jednym urządzeniu ) - Rolet zewnętrznych lub żaluzji fasadowych - Montaż klimatyzacji - Wykonanie tarasu Świetna lokalizacja, blisko sklepy: Biedronka i Lewiatan, warzywniak , samochodem dojedziemy w 2 minuty do szkoły publicznej podstawowej. Oferta skierowana do najbardziej wymagających Klientów, chcących mieszkać w unikatowej lokalizacji gwarantującej ciszę, ceniących wysoki standard wykończenia. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2025 roku. Kupujący zwolniony z opłaty PCC, 2 % do Urzędu Skarbowego. Zapraszam na prezentacje KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
969 000 PLN
5 137 m2 Zobacz ofertę
notatnik
KOŁOBRZEG
950 000 PLN 93 m2
Bliźniak parterowy,Kołobrzeg,osiedle premium
DOM NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG,
OFERTA BEZ PODATKU PCC dla kupującego ! Dostępne domy parterowe, w trakcie budowy. Domy sprzedawane są w stanie developerskim (rachunek powierniczy). Osiedle luksusowych domów bliźniaczych, parterowych, każdy z ogrodem 350m2. Dom parterowy 93.23 m2 : Hol 4.05 m2, Garderoba 4.32 m2, WC 1.31 m2, Schowek / pralnia 4.81 m2, Salon / jadalnia / kuchnia 42.47 m2, Komunikacja 01.47 m2, Sypialnia 11.22 m2, Łazienka 5.50 m2, Pokój 9.04 m2, Pokój 9.04 m2. Zdjęcia poglądowe z domu obok dwukondygnacyjnego. Co sprawia, że osiedle będzie wyjątkowe? Zagospodarowane tereny wspólne w wyjątkowej, niespotykanej aranżacji: Wewnętrzna droga osiedlowa ma charakter ciągu pieszo-jezdnego o uspokojonym ruchu. W jej przebiegu zaprojektowano oświetlenie, a także wyspy z licznymi nasadzeniami oraz siedziskami. Jest przyjazna mieszkańcom, bezpieczna z uwagi na spowolnienie ruchu i brak miejsc parkingowych na jej szerokości. Umożliwia spotkania międzysąsiedzkie oraz zabawy dzieci. Jej nawierzchnia przerośnięta trawą i wyspy są uzupełnieniem dominujących zielonych przestrzeni osiedla. Na terenie osiedla infrastruktura dla mieszkańców m.in. kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci. Dom w zabudowie bliźniaczej. Układ zapewnia poczucie prywatności i świetny dostęp do ogrodu. Powierzchnia użytkowa domu 93,23m2. Projekt przemyślany i bardzo funkcjonalny, dużo przestrzeni w pomieszczeniach, duże witryny okienne (przeszklone ściany). Rozsuwane drzwi balkonowe dają możliwość stworzenia spójności i jednej przestrzeni z częścią ogrodu. Szerokie okna z wyjściem na taras i ogród. Stonowany, minimalistyczny design. Układ budynków zapewniający prywatność. Domy wyposażone są w nowoczesne rozwiązania ogrzewania podłogowego, systemy ogrzewania z przyłączem gazowym, mogą być też opcjonalnie wyposażone w panele słoneczne. Osiedle posiada bezpieczną drogę wewnętrzną, ochronę oraz miejsca parkingowe. W cenie domu między innymi: okna trzyszybowe, na parterze duże witryny okienne wykonane w systemie przesuwnym, drzwi wejściowe antywłamaniowe, Instalacja grzewcza - piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, ogrzewanie podłogowe na parterze. W pozostałych pomieszczeniach grzejniki płytowe ścienne, w łazience drabinkowe, indywidualny system wentylacji grawitacyjnej dla pomieszczeń Zagospodarowanie terenu: ogrodzenie z systemu panelowego, zawór czerpalny do podlewania ogródka, lampa zewnętrzna na czujkę, montowana przy drzwiach, ścieżki do budynków wykonane z kostki. Łatwy dojazd trasą S3, tylko 1 godzina do lotniska, odległość od plaży niecałe 3000 m, 50 km ścieżek rowerowych, plaże kategorii błękitna flaga. Tylko - 7 minut od centrum miasta Kołobrzeg - letniej stolicy Polski. Osiedle stwarza możliwość zamieszkania we własnym, nowoczesnym wykonanym z wysokiej klasy materiałów domu marzeń. Malownicze widoki i doskonała komunikacja z samym miastem (autobus miejski). Osiedle pięknie zagospodarowane, strzeżone, z dobrą komunikacją i spokojną okolicą. Do każdego domu, przynależy własny ogród, 2 miejsce do parkowania. Zadzwoń, zapytaj nas o dostępność domów parterowych oraz piętrowych. Zapraszamy do kontaktu. Polecamy POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
950 000 PLN
4 93 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję