WISEŁKA DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 500 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

WISEŁKA - MIESZKAJ I ZARABIAJ

Dom na sprzedaż - Wisełka

oferta była przeglądana 71 razy

1 500 000 PLN notatnik

cena za m2 14 132 PLN

  • ZDJĘCIA
Jacek Raszkowski
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 23600

tel.: 506025055
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MTN13293
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
8
Powierzchnia użytkowa
102, 60 m²
Powierzchnia działki
1 958, 00 m²
Rok budowy
2008
Standard
DOBRY
Materiał ścian
BLOCZKI
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
14 132, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
1 500 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
MOŻLIWE
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
BOJLER
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Garaż
Balkon
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
PROPOZYCJĄ SPRZEDAŻY SĄ DWA DOMY.

Wisełka, to kameralna miejscowość dla osób uciekających od wakacyjnego zgiełku turystów.
W Wisełce mamy dostęp do morza oraz zagospodarowanego jeziora.

Działka o powierzchni 1958m2 ogrodzona, prąd, woda, kanalizacja,
brak gazu, parking.
Na posesji dwa domy, jeden z 2008 roku właścicieli,
drugi z 1905 roku z pokojami do wynajęcia oraz murowany garaż wolnostojący
na jeden samochód.

Dom właścicieli:
- podpiwniczenie: garaż na dwa samochody, 3 pom. gospodarcze, kotłownia, łazienka
- parter: przedsionek, kuchnia, łazienka, salon
- piętro: 3 sypialnie, łazienka
- poddasze nieużytkowe.
Ogrzewanie i ciepła woda kominkiem z płaszczem wodnym oraz piec na wszystko.
Okna PCV, dachówka ceramiczna.

Dom na działalność:
- piwnica
- parter: kuchnia, dwa pokoje z łazienkami - razem 5 osób
- piętro: dwa pokoje z łazienkami - razem 6 osób
- poddasze nieużytkowe.
Okna PCV, dachówka cementowa, c.o. piec na wszystko oraz piec gazowy.

Dodatkowo na posesji stoi:
1/ domek drewniany na 6 osób, łazienka, aneks kuchenny.
2/ przyczepa kempingowa z dobudowaną łazienką na 8 osób.
Łącznie może nocować max. 25 osób.

Na działce liczne drzewka owocowe, krzewy, pyszne winogrona oraz maliny.

Istniej możliwość przyjęcia mieszkania w Szczecinie w rozliczeniu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.




POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI:
*10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR
*10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis
*10% rabatu w Hiper Stolarka
*voucher na projekt domu w Superdom
*oraz wiele innych sprawdź nas

Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jacek Raszkowski
(MULTI NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 23600

506025 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ORACZEWICE
1 500 000 PLN 148 m2
Oraczewice / Choszczno nowoczesny dom parterowy
DOM NA SPRZEDAŻ ORACZEWICE,
Nowoczesny dom wolnostojący usytuowany na pograniczu Choszczna i Oraczewic. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, parterowego domu pozbawionego barier architektonicznych, zaprojektowanego w sposób przyjazny dla wszystkich użytkowników w tym osób z ograniczoną mobilnością. Zastosowanie szerokich drzwi niskich progów oraz przestronnych wnętrz zapewnia swobodę poruszania się. Salon to przestronna i jasna część, doskonale doświetlona, z wygodnym dostępem do jadalni. Z salonu znajduje się bezpośrednie wyjście na taras, idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Jadalnia połączona z salonem, tworzy otwartą przestrzeń, która sprzyja spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Kuchnia została zaprojektowana w zabudowie, wyposażona w sprzęty AGD, co zapewnia komfort użytkowania oraz nowoczesny wygląd. W salonie, jadalni , kuchni i holu na podłodze jasne kafle. Trzy duże wygodne sypialnie na podłogach panele. Przestronna łazienka z wc, wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic, co gwarantuje wygodę użytkowania. Dodatkowo oddzielne wc. Kotłownia ze spiżarnią. Duży przestronny garaż o powierzchni ok. 30m z bramą otwieraną na pilota. W domu zamontowana została pompę ciepła , która jest zarówno oszczędna jak i ekologiczna. Na dachu znajdują się ponadto panele fotowoltaiczne, które umożliwiają pozyskiwanie energii ze słońca . Dodatkowo własne ujęcie wody- studnia oraz bio-oczyszczalnia. Na oknach rolety zewnętrzne. Budynek parterowy z możliwością zaadoptowania dodatkowej powierzchni na przestronnym poddaszu. Ten piękny dom to doskonały wybór dla osób szukających komfortu, wygody oraz oszczędności energii. Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 500 000 PLN
4 148,44 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Łukęcin
1 499 000 PLN 162 m2
Łukęcin- dom wolnostojący z pokojami gościnnymi
DOM NA SPRZEDAŻ Łukęcin,
Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowy obiekt noclegowy w jednej z najspokojniejszej i urokliwej miejscowości nadmorskiej- Łukęcinie. Jest to w pełni wyposażony dom gościnny z wypracowaną marką, bazą klientów i świetnymi opiniami na portalach rezerwacyjnych. Obiekt składa się z 6 niezależnych i w pełni wyposażonych apartamentów, osobnymi wejściami od zewnątrz budynku. Każdy z apartamentów posiada prywatną łazienkę, aneks kuchenny i osobną sypialnie. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce w spokojnej okolicy. Odległość do plaży i morza wynosi około 1200 metrów. W trakcie sezonu miejscowość oferuje liczne atrakcje dla gości, ścieżki rowerowe i bezproblemowy dojazd do innych miejscowości nadmorskich znajdujących się w sąsiedztwie. Nieruchomość jest gotową bazą pod biznes z nienagannymi opiniami w internecie, dlatego też nadaje się do natychmiastowego rozpoczęcia sezonu lub całorocznej działalności. ZAPRASZAM DO KONTAKTU I NA PREZENTACJĘ: BOGNA WĘCLEWSKA +48 506 218 312 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 499 000 PLN
6 162,40 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GRYFICE
1 490 000 PLN 600 m2
Obiekt biurowo magazynowy
DOM NA SPRZEDAŻ GRYFICE,
Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności, lekką produkcję. Składa się z wolnostojącego domu o całkowitej powierzchni ok. 300m2, oraz hali o takiej samej powierzchni. Działka o powierzchni blisko 2300m2 wyłożona polbrukiem, ogrodzona. Budynek mieszkalny składa się z trzech kondygnacji-na parterze duży garaż mogący służyć jako magazyn, część biurowa i socjalna. Piętro- bardzo duży pokój konferencyjny z możliwością podziału, kuchnia, łazienka. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie. Ogrzewanie gazowe, dach kryty dachówką ceramiczną, woda i kanaliza miejska. Hala-obiekt murowany, ocieplony, kryty blachodachówką. Podłoga hali bezpyłowa. W budynku wydzielona jest również część socjalna. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Istnieje możliwość powiększenia działki. Nieruchomość bez problemu również się wynajmuje. Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 490 000 PLN
4 600,00 m2 Zobacz ofertę